2410
2553
عنوان

بخیه های ابدومینوپلاستی

| مشاهده متن کامل بحث + 16128 بازدید | 55 پست
اخه نمیشه که.برخی دکتر ها عکس عمل خوبی دارن.بخیه ها تمیزه ما هم از روی همین عکس ها دکتر انتخاب کردیم ...

میدونم چی میگید دکترها این کا رو انجام‌نمیدن و میدن دستیار امیدوارم عمل خواهرتوم به خوبی پیش بره و به اندام ایده آلش برسه و خوشتیپ خوشتیپ بشن 

هرچی آرزوی خوب مال تو 
چی بگم عزیزم.منم سزارین کردم.پوست شکمم یجا کشیده است یجا چروک...یعنی پوست این طرف رو دوخته اون طرف.و ...

به دکترش بگین خودت بخیه کن یکم سخت بگیرین حداقل بیشتر حواسشون باشه لعنتیا انگار در گونی میخوان بدوزن

لزومي ندارد من هماني باشم که تو فکر مي کني ، من هماني ام که حتي فکرش را هم نمي تواني بکني ...لبخند مي زنم و او فکر ميکند بازي را برده ، هرگز نمي فهمد با هر کسي رقابت نمي کنم...زانو نمي زنم، حتي اگر سقف آسمان ، کوتاهتر از قد من باشد ! زانو نميزنم، حتي اگر تمام مردم دنيا روي زانوهايشان راه بروند ! من زانو نميزنم...درگير من نشو، همـدم نميشوم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

تکنیسین اتاق عمل این کارو میکنه و بخیه آخرو میزنه اکثرا اگه بگی زیبایی و بخیه ریز جاش کمتر میمونه چو ...

به کی باید بگیم بخیه ریز بزنن.اصلا چرا نباید خودشون تکلیفشونو بدونن.من که تو اتاق عمل نیستم بالا سرش وایسم از کجا معلوم اصلا به حرف ما گوش کنند از کجا معلوم اونجا یادش نره و عین گونی ندوزه.اون خانم که خیلی پشیمون بود بنده خدا.میگفت شش ماهه درد داره جای بخیه ها...

2456

بخیه های عمقی که مربوط به عصلات ایناس دکتر میزنه ولی روییا رو پرستار و  تکنسین اتاق عمل که اونجا هستن میزنن من سر عمل بودم دیدم 

خدایا شکرت برای همه ی چیزایی که به من دادی💞                   خدایا به همسر مهربونم کمک کن و پسرم رو در پناهت حفظ کن و سایه ی پدر و مادرم رو از سرم کم نکن💖                                
البته هستن دکترایی که خودشون بخیه بزنن زنداییم سز دومش جای بخیش افتضاح بود.سز سومش دکترش جای بخیه قب ...

دم دکترش گرم واقعا.فکر نکنم کسی جای بخیه سزارینش به زشتی مال من باشه.پوست شکم من کلا پیچ خورده سمت راستم رو سمت چپ دوختن

دقیقا عزیزم.شکم من که افتضلحه اندازه یک انگشت گوشت اصافه داره

دقیقا برا منم همینقدر گوشت اضافه داره😢منتظرم زایمان کنم جای سزارینم حتما همین میشه یهویی با هم هرچی گوشت اضافه دارم برم لیزر کنم😅😅

لزومي ندارد من هماني باشم که تو فکر مي کني ، من هماني ام که حتي فکرش را هم نمي تواني بکني ...لبخند مي زنم و او فکر ميکند بازي را برده ، هرگز نمي فهمد با هر کسي رقابت نمي کنم...زانو نمي زنم، حتي اگر سقف آسمان ، کوتاهتر از قد من باشد ! زانو نميزنم، حتي اگر تمام مردم دنيا روي زانوهايشان راه بروند ! من زانو نميزنم...درگير من نشو، همـدم نميشوم
2714
دم دکترش گرم واقعا.فکر نکنم کسی جای بخیه سزارینش به زشتی مال من باشه.پوست شکم من کلا پیچ خورده سمت ر ...

اره انصافا دکترش خیلی با انصاف بود.دکتر منم بود سر یک ماه بعد از سز ام اصلا جای بخیه معلوم نبود..بستگی به انصاف دکتر داره

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
اره انصافا دکترش خیلی با انصاف بود.دکتر منم بود سر یک ماه بعد از سز ام اصلا جای بخیه معلوم نبود..بست ...

من پنج سال بعد عمل سزارین کم کم بخیه ام از قرمزی و خارش افتاد😔 الانم داغونه داغونه 

دقیقا برا منم همینقدر گوشت اضافه داره😢منتظرم زایمان کنم جای سزارینم حتما همین میشه یهویی با هم هرچی ...

انشالا سزارینتون بهتر باشه عزیزم.من کلا رو خط برش به بلندی حدودا یک سانت گوشت اصافه دارم...هنوز جاهایی سرخه...بعد نه سال

من پنج سال بعد عمل سزارین کم کم بخیه ام از قرمزی و خارش افتاد😔 الانم داغونه داغونه 

یه دکتر پوست می‌رفتی یا اگر بتونی پوست شکمتو بکشی یا اگه بازم قصد بارداری دارید تو سزارین بعدیت بگی زیبایی انجام بدن برات

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
انشالا سزارینتون بهتر باشه عزیزم.من کلا رو خط برش به بلندی حدودا یک سانت گوشت اصافه دارم...هنوز جاها ...

برا منم جاش سرخه اینقدر بدم میاد که نگو 

بعد برای توجیح خودشون میگن بد زخمی که گوشت آوردی😕

2706