2726
عنوان

بخیه های ابدومینوپلاستی

16247 بازدید | 56 پست

سلام بچه ها 

امروز یک خانمی بما توصیه کرد که به دکتر بگیم بخیه های خواهرم رو که قراره هفته بعد ابدومینوپلاستی کنه ریز بزنن.

مگه دکتر خودش بخیه نمیزنه؟ اون خانم میگفت دکتر بخیه نمیزنه.پس کی اینکارو میکنه؟

پیشاپیش از همه اونایی که وقت گذاشتن سوالمو خوندن و مخصوصا اگر جواب دادن تشکر میکنم عزیزم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دستیار دکتر اکثرا انجام میدن

لزومي ندارد من هماني باشم که تو فکر مي کني ، من هماني ام که حتي فکرش را هم نمي تواني بکني ...لبخند مي زنم و او فکر ميکند بازي را برده ، هرگز نمي فهمد با هر کسي رقابت نمي کنم...زانو نمي زنم، حتي اگر سقف آسمان ، کوتاهتر از قد من باشد ! زانو نميزنم، حتي اگر تمام مردم دنيا روي زانوهايشان راه بروند ! من زانو نميزنم...درگير من نشو، همـدم نميشوم
2728

ن عزیزم دکتر بیکار نیست ک بشینه بدوزه.... تو هیچ عملی دکتر بخیه نمیزنه .... 

انترن ها یا پزشک یارها .... در زایمان پرستار و ماما 

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی✌️ آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه... آزادی یعنی شبا با خیال راحت خوابمون ببره بدون این که غصه بخوریم صبح قرار چی گرون بشه.... آزادی یعنی داروهایی که برای هموطنام حکم زندگی داره هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه.... اگه منظورم از آزادی، حجاب بود ک حجابمن به بابام و شوهرمم مربوط نیست بقیه که جای خودشون😊✌️❤️
خب ممکنه بد بخیه بزنن.اون همه پول میدیم دکتر که بخیه خوب در بیاد

من آپاندیس عمل کردم اینقدر بد بخیه زدن گوشت آورده جاش افتضاح خاک تو سرشون من نمیدونستم که بگم ولی شما بگین به دکتر

لزومي ندارد من هماني باشم که تو فکر مي کني ، من هماني ام که حتي فکرش را هم نمي تواني بکني ...لبخند مي زنم و او فکر ميکند بازي را برده ، هرگز نمي فهمد با هر کسي رقابت نمي کنم...زانو نمي زنم، حتي اگر سقف آسمان ، کوتاهتر از قد من باشد ! زانو نميزنم، حتي اگر تمام مردم دنيا روي زانوهايشان راه بروند ! من زانو نميزنم...درگير من نشو، همـدم نميشوم
من یک پیج بودم اینستا هر روز کلی عمل داشتن یک بار نظر دادم بلاکم کردن اونجا دستیار جراح میزد ...

اخه نمیشه که.برخی دکتر ها عکس عمل خوبی دارن.بخیه ها تمیزه ما هم از روی همین عکس ها دکتر انتخاب کردیم.حالا دستیار ممکنه همون فردی نباشه کع بخیه خوب ها رو زده باشه.اون وخت تکلیف خواهر من چیه؟ممکنه یکی بیفته که بد بخیه بزنه.کل عمل ابدو قشنگیش به اینه جای بخیه کم معلوم بشه.اون خانم تو اینستا عکس شکمشو فرستاد افتضاح بود.انگار ببخشید گونی دوختن

من آپاندیس عمل کردم اینقدر بد بخیه زدن گوشت آورده جاش افتضاح خاک تو سرشون من نمیدونستم که بگم ولی شم ...

چی بگم عزیزم.منم سزارین کردم.پوست شکمم یجا کشیده است یجا چروک...یعنی پوست این طرف رو دوخته اون طرف.وقتی اعتراص کردم دکترم گفت عمل جراحی همینه دیگه

البته هستن دکترایی که خودشون بخیه بزنن زنداییم سز دومش جای بخیش افتضاح بود.سز سومش دکترش جای بخیه قبلی رو کشید تو بخیه جدیده و کلا یه جای بخیه موند

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
2706