1345
1273
عنوان

بخیه های ابدومینوپلاستی

156 بازدید | 39 پست

سلام بچه ها 

امروز یک خانمی بما توصیه کرد که به دکتر بگیم بخیه های خواهرم رو که قراره هفته بعد ابدومینوپلاستی کنه ریز بزنن.

مگه دکتر خودش بخیه نمیزنه؟ اون خانم میگفت دکتر بخیه نمیزنه.پس کی اینکارو میکنه؟

پیشاپیش از همه اونایی که وقت گذاشتن سوالمو خوندن و مخصوصا اگر جواب دادن تشکر میکنم عزیزم.

من یک پیج بودم اینستا هر روز کلی عمل داشتن یک بار نظر دادم بلاکم کردن اونجا دستیار جراح میزد ...

مطمئن باشامروز حرفهایت هر چندتکراری باشدیکی هست که به آنهاگوش میدهدآن کسی نیست جز خدا

دستیار دکتر اکثرا انجام میدن

فقط 18 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لزومي ندارد من هماني باشم که تو فکر مي کني ، من هماني ام که حتي فکرشرا هم نمي تواني بکني ...لبخند مي زنم و او فکر ميکند بازي را برده ، هرگز نمي فهمد با هر کسيرقابت نمي کنم...زانو نمي زنم، حتي اگر سقف آسمان ، کوتاهتر از قد من باشد ! زانو نميزنم، حتي اگر تمام مردم دنيا روي زانوهايشان راه بروند ! من زانو نميزنم...درگير من نشو، همـدم نميشوم

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1279

ن عزیزم دکتر بیکار نیست ک بشینه بدوزه.... تو هیچ عملی دکتر بخیه نمیزنه .... 

انترن ها یا پزشک یارها .... در زایمان پرستار و ماما 

خداسلام.. خدا مرسی.... خدا زود زود ب همه مامانای منتظر نی‌نی بده... امضا مامان ۴قلوها (دوست دارم ۴قلو ، امیدوارم خداجونم بهم بده ) مامان ۳قلوهای سابق بودم... داستان زندگیم و تاپیک نوشتم... 
1348
خب ممکنه بد بخیه بزنن.اون همه پول میدیم دکتر که بخیه خوب در بیاد

من آپاندیس عمل کردم اینقدر بد بخیه زدن گوشت آورده جاش افتضاح خاک تو سرشون من نمیدونستم که بگم ولی شما بگین به دکتر

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لزومي ندارد من هماني باشم که تو فکر مي کني ، من هماني ام که حتي فکرشرا هم نمي تواني بکني ...لبخند مي زنم و او فکر ميکند بازي را برده ، هرگز نمي فهمد با هر کسيرقابت نمي کنم...زانو نمي زنم، حتي اگر سقف آسمان ، کوتاهتر از قد من باشد ! زانو نميزنم، حتي اگر تمام مردم دنيا روي زانوهايشان راه بروند ! من زانو نميزنم...درگير من نشو، همـدم نميشوم
من یک پیج بودم اینستا هر روز کلی عمل داشتن یک بار نظر دادم بلاکم کردن اونجا دستیار جراح میزد ...

اخه نمیشه که.برخی دکتر ها عکس عمل خوبی دارن.بخیه ها تمیزه ما هم از روی همین عکس ها دکتر انتخاب کردیم.حالا دستیار ممکنه همون فردی نباشه کع بخیه خوب ها رو زده باشه.اون وخت تکلیف خواهر من چیه؟ممکنه یکی بیفته که بد بخیه بزنه.کل عمل ابدو قشنگیش به اینه جای بخیه کم معلوم بشه.اون خانم تو اینستا عکس شکمشو فرستاد افتضاح بود.انگار ببخشید گونی دوختن

من آپاندیس عمل کردم اینقدر بد بخیه زدن گوشت آورده جاش افتضاح خاک تو سرشون من نمیدونستم که بگم ولی شم ...

چی بگم عزیزم.منم سزارین کردم.پوست شکمم یجا کشیده است یجا چروک...یعنی پوست این طرف رو دوخته اون طرف.وقتی اعتراص کردم دکترم گفت عمل جراحی همینه دیگه

1308
اخه نمیشه که.برخی دکتر ها عکس عمل خوبی دارن.بخیه ها تمیزه ما هم از روی همین عکس ها دکتر انتخاب کردیم ...

میدونم چی میگید دکترها این کا رو انجام‌نمیدن و میدن دستیار امیدوارم عمل خواهرتوم به خوبی پیش بره و به اندام ایده آلش برسه و خوشتیپ خوشتیپ بشن 

مطمئن باشامروز حرفهایت هر چندتکراری باشدیکی هست که به آنهاگوش میدهدآن کسی نیست جز خدا
چی بگم عزیزم.منم سزارین کردم.پوست شکمم یجا کشیده است یجا چروک...یعنی پوست این طرف رو دوخته اون طرف.و ...

به دکترش بگین خودت بخیه کن یکم سخت بگیرین حداقل بیشتر حواسشون باشه لعنتیا انگار در گونی میخوان بدوزن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تکنیسین اتاق عمل این کارو میکنه و بخیه آخرو میزنه اکثرا اگه بگی زیبایی و بخیه ریز جاش کمتر میمونه چو ...

به کی باید بگیم بخیه ریز بزنن.اصلا چرا نباید خودشون تکلیفشونو بدونن.من که تو اتاق عمل نیستم بالا سرش وایسم از کجا معلوم اصلا به حرف ما گوش کنند از کجا معلوم اونجا یادش نره و عین گونی ندوزه.اون خانم که خیلی پشیمون بود بنده خدا.میگفت شش ماهه درد داره جای بخیه ها...

1335