1345
1273
عنوان

صورت لاغر&صورت تپل؟؟؟ 

542 بازدید | 82 پست

بچه ها من تا پارسال خیلی لاغر بودم و طبیعتا صورت لاغر و ظریفی داشتم ولی از پارسال تصمیم گرفتم وزنم رو ببرم بالاتر. حدود ۱۰ کیلو بالا بردم حالا احساس می کنم صورتم درشت شده. خیلیا میگن اینجوری بهترم بعضیا هم مدل قبلیه رو می پسندن. شماها نظرتون چیه؟ صورت لاغر و ظریف یا پر و تپل؟

تو مثل حاصلِ کارِ کمال الملک نقاشی😊 ولی من خط‌خطی‌های کجِ یک آدمِ ناشی

توو این سایتایی که میشه خونه و ویلا آنلاین رزرو کرد برای مسافرت دنبال یه جای خوب و تمیز بودم

خیلیها رو گشتم آخر از جاجیگا گرفتم

پشتیبانیش خوب بود و ضمانت تحویل هم دارن

از اینجا یه سر بهش بزنین اگه می خواین مسافرت برید

1350

هر مدل که بیشتر به دل خودت میشینه

قهوه دم می کنم. نصف قاشق سیانور در فنجانت میریزم!لبخند که میزنی میگویم:قهوه ات سرد شده بگذار عوضش کنم.                                                            این کار هرشب من است. سالهاست که میخواهم تو را بکشم. ولی...لبخندت را چه کنم؟!
1348

من صورت لاغرو ظریف دوست دارم ولی حیف که تا اخر عمر در حسرتش می مونم

بگذار زمستان هرچه می خواهد شاخه هایم را خمیده کند...      من دختر بهارم... دوباره شکوفه می زنم...

من چون از قدیم الایام صورتم مثل دیش ماهواره بوده، همیشه صورت ریز و ظریف دوس دارم. کلاً مرغ همسایه غازه برام ☺☺

عشق یعنی من ِ سرمایی ِ تب دار و مریض          ژاکتم را بدهم تا که تو سرما نخوری
چجوری چاق شدی بگو به منم...قبلا چاق بودم با استرس و سختی که کشیدم لاغر شدم حالا دیگه چاق نمیشم 

با بیشتر کردن حجم غذا و خوردن غذاهایی مثل سیب زمینس و ماکازونی و برنج و ... و البته آب فراوون

1288
چه خوب من بخوامم بخورم بیش از حد میلم نمیکشه

قرصای ویتامین مثل مولتی ویتاین مینرال یا ول وومن و زینک یورو ویتال بخور اشتهات رو زیاد می کنه

1346