2733
2734
عنوان

دلیل پریدن پلک و ابرو

1798 بازدید | 17 پست

چی میتونه باشه دوستان؟ من دو هفتست اینطور شدم گاهی وقتا واقعا قیافم مسخره میشه مثلا یه جایی نشستم اونم جدی.

یهو پلکم تکون میخوره یا ابروهامم همینطور جوری که طرف مقابلمم میبینه

به نظرتون چرا اینجوری شدم من؟! 😑😐

اینکه می گویند:راه باز است و جاده دراز...یعنی راه رفتن باز است...اما جاده ی جبران دراز…

واییی منم میشم😂😂😂البته برا من خودم میفهمم کسی نمیفهمه مگه زل بزنه دقت کنه 

مثلا عصبی بشم خیلی فراوون فقط پلکم میزنه هی😂😂😂خودم اون وسط خندم میگیره🤦🏻‍♀️😂

خدایا مراقب همسرمو فرشته کوچولومون ریحانه خانوممون باش😍♥️🥺تیکر تولد یکسالگی دخترمه🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دلیل زدن چشم به هم چیه وقتی حرف میزنه بیشتر چشمشو باز و بسته میکنه تیک چشم بهش میگن درمانش چیه 

با زندگی قهر نکنین،زندگی منت هیچ کس رو نمیکشه با خودتون هم قهر نکنین،کسی نیست آشتی تون بده...!👊😏
واییی منم میشم😂😂😂البته برا من خودم میفهمم کسی نمیفهمه مگه زل بزنه دقت کنه  مثلا عصبی بشم خی ...

واقعا قیافم مسخره میشه تو این حالت الان یکسره پلکم تکون میخوره😥

اینکه می گویند:راه باز است و جاده دراز...یعنی راه رفتن باز است...اما جاده ی جبران دراز…
عجیبه ها همینطور میمونه بعد؟ یا رفع میشه؟

بستگی داره

ولی فکر کنم برای تو موقتی باشه

منم گاهی میشم 

مهرسام مامان خیلی دوست دارم                                         خواص سوره های قرآن برای کسانی که حاجت دارند
2738

من هروقت استرس دارم يا از همسرم دورم پلكم (معمولا سمت راست) ميپره خيلى مسخره ميشم واقعا اذيت كنندس

فيزيك بعدها ثابت ميكند در روزهاى بارانى جاى خالى آدمها "بزرگتر" ميشود 
واقعا قیافم مسخره میشه تو این حالت الان یکسره پلکم تکون میخوره😥

اره درکت میکنم خیلی بده😐😂ولی من خندم میگیره یهو ولی کلافه هم میشم😐نمیدونم چرا یهو اینجوری میشه تیک گرفتیم🤔😐

خدایا مراقب همسرمو فرشته کوچولومون ریحانه خانوممون باش😍♥️🥺تیکر تولد یکسالگی دخترمه🥰
دلیل زدن چشم به هم چیه وقتی حرف میزنه بیشتر چشمشو باز و بسته میکنه تیک چشم بهش میگن درمانش چیه 

عزیزم متوجه منظورت نشدم😕

من هروقت استرس دارم يا از همسرم دورم پلكم (معمولا سمت راست) ميپره خيلى مسخره ميشم واقعا اذيت كنندس

درکت میکنم الان تو مرز جنونم از این حالت

2706