2726
عنوان

داغونم

138 بازدید | 15 پست

دارم داغون میشم بدجور شکست خوردم اونیکه خواستم رفت تا این سن عاشق نشدم اصلا هیج پسری برام مهم نبود ولی عاشق شدم رفت.اونم داره با یکی دیگه ازدواج میکنه. البته نمیدونم راست میگه یا میخواست لج منو دربیاره اما یه چیزایی باعث شده  صد درصد حرفشو باورنکنم نمیدونم چطور کنار بیام با این درداونقد ناراحت بودم از خواب پریدم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
یک سالونیم و دوسم نداشت 

خب پس از اولم مال تو نبوده..یه مدت سختی میکشی و میگذره.. به این که حال داغونت میگذره فک کن..زمان بهترین حلال مشکلاته خواهر

میتونین گلدوزیامو توی این پیج ببینین@gol__kook
خب پس از اولم مال تو نبوده..یه مدت سختی میکشی و میگذره.. به این که حال داغونت میگذره فک کن..زمان بهت ...

آخه میدونی چی داغونم میکنه  این که قابلیت عاشق کردنش وجود داشت ولی من همیشه بهش گیر میدادم چرا انلاینی یه بارم با اکانت دیگه امتحانش کردم که فهمید وقسم خورد میخواسته برای ازدواج منو انتخاب کنه ولی بااین کارا دیگه هیچ..اون اوایلم خودش بدش نمیومد از اینکه دوسش دارم..میدونی اصلا خودمم اطمینان ندارم که اصلا دوسم نداشت چون رفتاراش تناقض داشت..بهم پیام میداد بامحبت باهام برخورد میکرد نگران زندگیم بود کارای درسیمو یا کاریمو اشتباه انجام میدادم تذکر میداد بهم. اینم بگم مطمئنم برای ارتباط نامشروع نبوداین ارتباطاش چون متوجه شدم..طرز نگاه و برخوردش عاشقانه بود..کلا خیلی هوامو داشت ولی نمیدونم دردش چی بود..

آخه میدونی چی داغونم میکنه  این که قابلیت عاشق کردنش وجود داشت ولی من همیشه بهش گیر میدادم چرا ...

نمیدونم چی بگم..پسرا خیلی نامردن بیشترشون..بخدا ارزش ناراحتی و نداره..من کسی که بخاطرش جلو همه واستادم رف به دوستم گف بیا با هم دوست شیم فلانی نفهمه!حالا چقدم بخاطرم تلاش کرده بودا!!اینجورین..من فک میکردم بعد اون میمیرم ولی نمردم!بایکی دیگه بعد یمدت آشنا شدم و دیگم اون اشتباهاتو نکردم..

میتونین گلدوزیامو توی این پیج ببینین@gol__kook
نمیدونم چی بگم..پسرا خیلی نامردن بیشترشون..بخدا ارزش ناراحتی و نداره..من کسی که بخاطرش جلو همه واستا ...

نمیدونم واقعا این تمام ایده الهای ذهنی منو داشت خیلی سخت گیرم  واسه همین بعد 30 سال عاشق شدم فک نکنم دیگه به کسی دل ببندم

2706