2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ای خواهر منم مشکل تورو دارم 😔 باز خوبه شوهر شما قهر میکنه اینطوریه شوهر من در حالت عادی سرد مزاجه ۲هفته یا ماهی ۱بار رابطه داریم از اول ازدواج اینطور بود،در کل انقد عادی و بی تفاوته که حالم بد میشه،

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه امضام رو دیدی لطفا برای سلامتی بچه هام صلوات بفرست😘🙏
خوب چي بهش گفتي شايدازنظرتوالكي باشه البته بعضي ازمردام همينجورين بايدبسوزي باهاشون تابسازي

گفتم حسرت گذشته رو دارم و کارایی که باید میکردم و نکردم میگه منظورت اینه باید با من ازدواج نمیکردی و با فلانی ازدواج نمیکردی اره؟؟؟

افشره کل سرخ بگیر ۲۰ قطره بریز تو غذاش اگه شب اول نیومد شب دومه محاله . عین این جمله رو توی یه سخنرا ...

مزه اش مشخص نمیشه؟؟؟

کرونا مادرم رو آسمانی کرد😭غصه م حیلی زیاده😭تا یه مراسم فاتحه میبینم تو تلوزیون یا فیلم اشکم سرازیر میشه،مادرم مراسم فاتحه نداشت😢مرهم اگرنمیشوی زخم نزن دل مرا😭😭😭😭میشه برای شادی روح مادرم یه صلوات بدی،ممنون میشم
گفتم حسرت گذشته رو دارم و کارایی که باید میکردم و نکردم میگه منظورت اینه باید با من ازدواج نمیکردی و ...

عزيزم دلم منم بايه ادم بدقلق عنق ازدواج كردم ميدونم چي ميگي متاسفانه خودمون اينده مون وتباه كرديم

2706