1345
1341

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1350

ای خواهر منم مشکل تورو دارم 😔 باز خوبه شوهر شما قهر میکنه اینطوریه شوهر من در حالت عادی سرد مزاجه ۲هفته یا ماهی ۱بار رابطه داریم از اول ازدواج اینطور بود،در کل انقد عادی و بی تفاوته که حالم بد میشه،

فقط 9 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا برای سلامتی بچم یه صلوات بفرستین😍😘
خوب چي بهش گفتي شايدازنظرتوالكي باشه البته بعضي ازمردام همينجورين بايدبسوزي باهاشون تابسازي

گفتم حسرت گذشته رو دارم و کارایی که باید میکردم و نکردم میگه منظورت اینه باید با من ازدواج نمیکردی و با فلانی ازدواج نمیکردی اره؟؟؟

مگه جای خوابتون مشخص نیست؟!!!!

در هر صورت باید کنار هم بخوابید 

تو آمدی بی آنکه بدانی خدا با تو،برای من یک بغل شعرِنگفته فرستاد...حالا بنشین و تماشا کن چگونه آیه آیه کتاب رسالت تو را خواهم سرود،پیامبر از همه جا بی خبر من...♥️♥️
1307
گفتم حسرت گذشته رو دارم و کارایی که باید میکردم و نکردم میگه منظورت اینه باید با من ازدواج نمیکردی و ...

عزيزم دلم منم بايه ادم بدقلق عنق ازدواج كردم ميدونم چي ميگي متاسفانه خودمون اينده مون وتباه كرديم

1226
نه بابا اینم کلا سرده انگار نه انگار مرده 

خب دکتر برو براش دارو بگیر یا از طب سنتی کمک بگیر به خودشم نمیخواد بگی چون بهشون بر میخوره 😒

فقط 9 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا برای سلامتی بچم یه صلوات بفرستین😍😘
عزيزم دلم منم بايه ادم بدقلق عنق ازدواج كردم ميدونم چي ميگي متاسفانه خودمون اينده مون وتباه كرديم

چه میدونستم اینجوریه بخدا 9ماه دوست بودیم اصلا انگار اون پسر این نبود

گرفنه تو پذیرایی خوابیده دیشبم همین کارو کرد

چه اخلاق  بدی داره 

وقتایی که با هم خوبید باید بهش بگی در هیچ شرایطی حق جدا خوابیدنو هیچ کدوممون نداریم

تو آمدی بی آنکه بدانی خدا با تو،برای من یک بغل شعرِنگفته فرستاد...حالا بنشین و تماشا کن چگونه آیه آیه کتاب رسالت تو را خواهم سرود،پیامبر از همه جا بی خبر من...♥️♥️
1335