1373
1341
عنوان

نیم ست خریدم.....+عکس

1724 بازدید | 71 پست

بچه ها چند روز پیش زنجیر بچگیمو فروختم.پلاک ها رو نگه داشتم به جاش این نیم ستو خریدم .به نظرتون قشنگه

پ.ن.این تاپیکو قبلا گذاشتم ولی نظرات زیاد نبود دوباره گذاشتم.ممنون میشم دوستانی که دیدن نگن تکراریه.

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

1350

بسلامتي استفادش كني

ارغوان شاخه هم خونِ جدا مانده من💜                                           📝                                                                                        انگليسي ها ضرب المثلي دارند كه در آن مي گويند:               كسي كه فقط لندن را ديده باشد،لندن را هم نمي شناسد؛بايد پاريس،رم و برلين را هم ببيني تا بگويي لندن شهر خوبيست يا نه!                                                                        تك منبعي بودن انسان را متعصب و خشك بار مي آورد و عمق فهم را به طرز عجيبي كاهش مي دهد   ..

تو اینستا هم عکس گذاشتی؟

کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                  تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر😐😐✋🏻
1226
دیدیش😀؟

آره😂😂مبارکا باشه عزیزم

کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                  تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر😐😐✋🏻
1364