2733
2739
عنوان

چرا خدا بهم بچه نمیده😢😢😢😢

11500 بازدید | 63 پست

حالم بده 1سال تلاش بی فایده.این همه قرص و آمپول و هزار تا چیز دیگ😢😢😢😢😢

فقط 40 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم ۱۲خرداد 1400 اومد بغلم❤۲بار سقط زیر 8هفته داشتم که علتشون معلوم نشد❤بعد 2سال نتیجه گرفتم❤ ایندفعه با کمک دکتر مهربونم تونستم بفهمم مادر شدن یعنی چی ❤خیلی سختی کشیدم خیلی حرفا شنیدم ولی اونا منو قوی تر کرد❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم انشالله خدا ی بچه سالم و صالح بهت میده

برای براورده شدن حوائج به این گروه در ت ل گ رام

بیا با نیت شخصی برات ختم میذارن

برای گرفتن ختم قران و ذکر و چله ی زیارت عاشورا و دعای توسل و ..... به نیت حوائج شخصیتون(کاملا رایگان) و بصورت دسته جمعی

به گروه ت ل گرام بیاید

https://t.me/khatm_azkar_grohi/3690

خدای دیروز،خدای امروز و فرداهم هست ✌✌پس میگذره💪💪💪💪خدایا بهترینارو برای همه رقم بزن
عزیزم ان شاالله خدا زود تورو به خواستت برسونه

خسته شدم بخدا.کلی نذر و نیاز .کلی دعا خوندن.هیچ کدوم تاثیری نداشت

انقدر بدبختم که تا امپول زدم پری شدم.تا اومدم یه قرص رو بخورم پری شدم.😢😢😢

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم ۱۲خرداد 1400 اومد بغلم❤۲بار سقط زیر 8هفته داشتم که علتشون معلوم نشد❤بعد 2سال نتیجه گرفتم❤ ایندفعه با کمک دکتر مهربونم تونستم بفهمم مادر شدن یعنی چی ❤خیلی سختی کشیدم خیلی حرفا شنیدم ولی اونا منو قوی تر کرد❤
2738

گلم الهی خدا به زودی بهت فرزند صالح و سلامت بده 

اگه اعتقاد داری 

نذر کن به امید خدا که بچه دارشدی  اسم مذهبی بذاری براش ،راستی امضامو بخون و صلوات هدیه کن به نیت مادرشدنت به آقا امام زمان و شهید هادی و شهید سامانلو 

اینحا خیلی ها جواب گرفتن 

یاعلی 

یاعلی بر دشمنت لعنت👉حاجت داری؟بگو خدایا لطفا به بزرگی خودت و به حرمت ۱۴معصوم و حرمت شهید ابراهیم هادی وشهید حاج سعیدسامانلو حاجتمو بده بعدش برای سلامتی وظهور امام زمان و حاجت روایی خودت۵۰۰صلوات هدیه کن به ۱۴ معصوم و دو شهید عزیز ۴۰ روز هم پشت سرهم زیارت عاشورا،سوره یاسین یا واقعه بخون براشون.صدا بزن مشکلتو بگو بخواه دعات کنن، شکر خدا خیلی ها با این توسل حاجت روا شدن اگه حاجتت شرعی باشه و خدا صلاح بدونه روا میشه😍 نذر واسه شهدا هیچ اشکالی نداره تو مذهب شیعه توسل کردن جایز هست چون شهدا درجه ایمان و تقواشون زیاده ،نزد خدا مقام شفاعت دارن ،طبق آیه قرآن زنده هستن ،خدا به حرمت دعاشون حاجت میده .شهدا فقط واسطه هستن دعامون میکنن حاجت اصلی رو خدا میده😊این نذرهم عالیه به نیت حل مشکلت صدقه بدی واسه سلامتی آقا امام زمان و ازشون بخوای دعات کنن.بزن رو اسم کاربریم اولین تاپیکمو بخون پراز اسکرین و کامنت حاجت روایی هست کسانی که حاجت روا میشن خبر میدن ،کامنتاشونو کپی میکنم واسه دلگرمی تو تاپیک.راستی کتاب سلام بر ابراهیم رو دانلود کن بخون عالیه درباره شهید هادی هست😊اینهایی هم که میان میگن توسل به شهدا شرک ،گناه وبدعت هست فقط ازخدا بخواین ، چون شیعه نیستن علیه توسل کردن میگن  !!! حالا که تا اینجا اومدی لطفا به نیت سلامتی وظهور آقا امام زمان صلوات بفرست.الهی خدا به بزرگی خودش و به حرمت ائمه و شهدا حاجت دلتو بده و شماهم مثل بقیه تاپیک بزنی و صدام کنی خبر خوش حاجت روایی بدی یاعلی
لهی عزیزم ترو خدا من خوابم میاد بیا واسه دست گرمی یه شیشه شیر واسه این لوپوی من درست کن منو خسته کرد

خدا برات حفظش کنه.تو رو خدا برام دعا کن منم مادر بشم معلومه خدا دوست داره که تونستی مادربشی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خسته شدم بخدا.کلی نذر و نیاز .کلی دعا خوندن.هیچ کدوم تاثیری نداشت انقدر بدبختم که تا امپول زدم پری ...

ببخشید یه سوال میپرسم اگه دوست داشتید جواب بدید.من چون تاپیکای قبلتون رو خوندم این سوال پیش اومد که شما شرایط بچه دارشدنو الان دارید؟یا به خاطر علاقتون میگید.

لطفا یه صلوات برای حاجتم بفرستید💖
خدا برات حفظش کنه.تو رو خدا برام دعا کن منم مادر بشم معلومه خدا دوست داره که تونستی مادربشی

عزززیزم ..انشالله تو هم تو این ماه باردار بشی انشالله...حالا بیا یه شیر واسه دخترم درست کن من خوابم میاد

2706