2737
2734

سلام مامانايي كه وزن ني نيشون تو ٣١ هفته ١٦٠٠ بود الان چنده يا موقع دنيا اومدن چند بود؟؟؟

متاسفم،منو ببخش،دوستت دارم ،ازت ممنونم.                           خدایا بابت همه چی ممنونم ازت 

نمیشه مقایسه کرد عزیزم.بستگی به سیستم بدنی و بزرگی و کوچیکی بند ناف داره.بچه که بند نافش کلفته هرچی بخوری زودی وزن میگیره و درشت میشه.اما اگه بندنافش نازک باشه خودت چاق میشی فقط.بچه من و عموم تو یو روز بدنیا اومدن اون بندنافش تک شریانی بود ۲۶۰۰ بدنیا اومد.بچه من بندنافش درشت بود بالای ۴ کیلو بدنیا اومد.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیشه مقایسه کرد عزیزم.بستگی به سیستم بدنی و بزرگی و کوچیکی بند ناف داره.بچه که بند نافش کلفته هرچی ...

ماشاالله ،بله واقعا منطقی بود توضیحاتت☺️حالا از کجا میشه فهمید بند ناف کلفته یا نه😐ر

متاسفم،منو ببخش،دوستت دارم ،ازت ممنونم.                           خدایا بابت همه چی ممنونم ازت 
2728
عزيزم منم٣١هفتع ١٦٠٠بودم ٣٤هفته رفتم ٢١٠٠شده بود

تغذیت خوبه؟؟یا نه مثل من زیاد نمیتونی بخوری☹️

نمیشه مقایسه کرد عزیزم.بستگی به سیستم بدنی و بزرگی و کوچیکی بند ناف داره.بچه که بند نافش کلفته هرچی ...

راستی شما تغذیه‌تون چطور بود؟میوه زیاد میخوردید؟آخه میگن میوه خیلی تاثیر داره تو وزن جنین

ماشاالله ،بله واقعا منطقی بود توضیحاتت☺️حالا از کجا میشه فهمید بند ناف کلفته یا نه😐ر

سونو بهت میگه.بندناف هم  ریز و درشتیش ژنتیکیه.اگه خودت درشت بدنیا اومدی بچت هم درشت میشه.من خودم ۵ کیلو بدنیا اومدم.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
تغذیت خوبه؟؟یا نه مثل من زیاد نمیتونی بخوری☹️

من تغذيه م خوب بوده تا الان ١٥كيلو اضافه كردم ولي جفت خوبي ندارم..شمام سعي كن زياد بهوري در صمن دكتر به من ليدي ميل داد خيلي خوب بود

2738
سونو بهت میگه.بندناف هم  ریز و درشتیش ژنتیکیه.اگه خودت درشت بدنیا اومدی بچت هم درشت میشه.من خود ...

نه باباااا من خودم ۳۱۰۰ بودم

سونو بهت میگه.بندناف هم  ریز و درشتیش ژنتیکیه.اگه خودت درشت بدنیا اومدی بچت هم درشت میشه.من خود ...

ربطي نداره من خودم ٤كيلو بودم ولي بچه م الان ريزه همسرمم درشت بوده ولي مهم نيس مهم سلامتيشه ايشالا

راستی شما تغذیه‌تون چطور بود؟میوه زیاد میخوردید؟آخه میگن میوه خیلی تاثیر داره تو وزن جنین

خیلی میخوردم.روزی یک بشقاب بزرگ از میوه هدی مختلف خرد میکردم میخوردم‌ .روزی یک وعده از غذامو باسالاد کاهو میخوردم.هفته های آخر بلال آبپز زیاد میخوردم.ماکارونی.بستنی روزی دو سه تا میخوردم.هفته آخر رفتم طباخی پاچه هم خوردم😁

من تغذيه م خوب بوده تا الان ١٥كيلو اضافه كردم ولي جفت خوبي ندارم..شمام سعي كن زياد بهوري در صمن دكتر ...

والا لیدی میل کمیاب شده هر جا رفتم نیستش،بجاش سویق گندم گرفتم که بخورم

ربطي نداره من خودم ٤كيلو بودم ولي بچه م الان ريزه همسرمم درشت بوده ولي مهم نيس مهم سلامتيشه ايشالا

اونکه صد درصد من خودم پسرم ۲۸۰۰ دنیا اومد ولی بعد دنیا اومدنش وزنگیریه خیلی خوبی داشت

نه باباااا من خودم ۳۱۰۰ بودم

خوب بودی که!!.نرمالش ۳ تا ۴ هست.

خیلی میخوردم.روزی یک بشقاب بزرگ از میوه هدی مختلف خرد میکردم میخوردم‌ .روزی یک وعده از غذامو باسالاد ...

نوش جونت☺️پس منم باید سعی کنم کمی بیشتر کنم تغذیه‌مو راستی دیگه کی باید برم سونو؟؟؟

2706