2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چرا خب؟؟؟ تو دلت میاد مادرت و دعوت نکنی خونت ک شوهرت دلش بیاد مادرش و دعوت نکنه؟؟؟

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی✌️ آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه... آزادی یعنی شبا با خیال راحت خوابمون ببره بدون این که غصه بخوریم صبح قرار چی گرون بشه.... آزادی یعنی داروهایی که برای هموطنام حکم زندگی داره هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه.... اگه منظورم از آزادی، حجاب بود ک حجابمن به بابام و شوهرمم مربوط نیست بقیه که جای خودشون😊✌️❤️
2738

اصلن نمیتونم تحملش کن هر روز یه جوره...هدچی دلش میخواد به همه میگه اصلن بخودش فشار نمیاره یه حرفو تو دهنش نگه داره با این حااال کلی میومدن خونمون چند شب چند شب میخوابیدن در حتلی که کسیو راه نمیدن خونشون میگه من مریضم نمیتونم ...ولی من دیگه تحمل ندارم اینقدر پرو هستن که نگو هزار تومن به منو همسرم کمک نکردن واسه خرید خونه ولی یه جوری سرشونو میرن بالا میان خونه پسرشون هرکی ندونه فکر میکنه حاصر آماده خریدن دادن به ما

اینا آدمای عجیب غریبین باورتون میسه من الن 7 ساله ازدواج کردم فک کنم 6 بار رفتم خونشون یه بار شام وبقیه یکی دوساعت ولی دروغ چرا گه گداری میبرمون پارک غذا میاره واز اونطرفم میگه میشه شب بیایم خونه شما برا خواب 

وا چرا.....مگه مامان تو بره خونه داداشت زن داداشت از این دکتر ب اون دکتره ..نکنید توروخدا مادرن مادر ...

بخون اینا که نوشتم بازم حق میدی یا نه تو دوران عقد منو همسرم همش با ماشین تو خیابون بودیم همممش گریه میکردیم اصلن نمیگفتن بیاین اینجا در صورتی که ما سنتی ازدواج گردیم واختلافی نداشتی خیلی بی معرفت و بی عاطفه اند فقط وقتی کار خودشون گیر باشه اینقد بلدن خودشونو مظلوم کنن