2726
وای باید چیکار کنی پس؟ عصب کشی؟ انقدرم که الان گرون شده همه چی😔

سه تاش رو بچه شکست

بعد بچه بکشم برم اصفهان جایگزین کنم تنها راه همینه 

💙عاقبت یک شب از شبهای پائیز کودکِ من پا به دنیا می نهد ، آن زمان بر من خدای مهربان، نام شور انگیز   "مادر"  می نهد....💙

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خانم جان یعچی نمیخورم خو عفونت داری تا عفونتت بر طرف نشه برات درستش نمی کنند 

خب دوزشون بالاش برا بچم میترسم خطر داشته باشه ایشالا تا برم دکتر خودم ببینم اون چی میگه

💙عاقبت یک شب از شبهای پائیز کودکِ من پا به دنیا می نهد ، آن زمان بر من خدای مهربان، نام شور انگیز   "مادر"  می نهد....💙

خدا ان شالله دندون درد و دندون خراب نصیب هیچ کس نکنه.

من پارسال یه عصب کشی کردم شد ۶۰۰ تومن.یه دندون فقط.

شوهرم دندون جلوش دقیقا جای لبخندش داغون شده کو پول که درستش کنه😢

میترسم ریسک کنم اخه اوایل بارداریم عصب کشی داشتم و عکس از دندون نمیدونستم باردار م 

کدوم شهری؟

محتاط باشیم، در "سرزنش" و "قضاوت کردن" دیگران،وقتی، نه از "دیروز او" خبر داریم نه از فردای خودمان
عزیزم من کشیدم میدونم چه دردیه لامصب آب نمک قرقره کن خیلی

کردم لثه هام نابودشدن بسکه خلال زدمم بین همشون فاصله افتاد 😓

خدا ان شالله دندون درد و دندون خراب نصیب هیچ کس نکنه. من پارسال یه عصب کشی کردم شد ۶۰۰ تومن.یه دندو ...

اصفهان عالیه و ارزون، ارزش داره از هرکجای ایران بیایین برین

اصفهان عالیه و ارزون، ارزش داره از هرکجای ایران بیایین برین

من که شهرستانم نمیدونم این قیمتارو از کجاشون میارن.

برای زیبایی دندون جلو چقدر میگیرن مثلا؟ ما بیمه تامین اجتماعی هم هستیم در ضمن

میخک ی کوچولو بذاری فردا 3_4 برابر میشه حال بهم زنه، میرم جرمگیری میکنم چون خارششون افتضاحه با دهن ب ...

اها به خاطر بارداری قرص مصرف نمیکنی؟ فکر کنم انتی بیوتیک تزریقی زودتر جواب میده 

اینکه سکوت کنی خودخوری کنی جسم و روحت اسیر چهاردیواری اتاق کنی فقط برای اینکه دهن مردم ببندی تا قضاوت ها و کنایه ها رو در مورد سرنوشتی که حکمت خداست نشنوی یه روش خودکشی تلخه «به ارزش تباه شدن تمام عمر»
خودش ی دونست ولی نصف فکم و درگیر کرده عصب کشی میخواد 

من 4 تا متاسفانه.. سه تاش رو بچه شکستو نابود شدن یکیشم ک عقله جز دندونا حسابشم نمیکنم میدونم باعثوبانی خودشه کثافت 

2706