2737
2734

منم عین تو من درد باعث خارش شدید میشه میخک روغن میخک عنبرنساء ادامس کوهی فلفل نمک ینی هرچی ک فکرشم بکنی امتحان کردم جواب نداد شبا نشسته میخوابم امروز دکتر بهم اموکسی سیلین500 و استامینوفن500 داد ولی نمیخورم دوزشون بالاس میترسم. نخ دندون اونقد بکش تا خون بیارن دردشون کمتر شه

💙عاقبت یک شب از شبهای پائیز کودکِ من پا به دنیا می نهد ، آن زمان بر من خدای مهربان، نام شور انگیز   "مادر"  می نهد....💙

با دکتر زنان ات گفتی؟

من تو بارداری ام دندان عقل کشیدم.دکتر اجازه داد...یک هفته هایی میشه

محتاط باشیم، در "سرزنش" و "قضاوت کردن" دیگران،وقتی، نه از "دیروز او" خبر داریم نه از فردای خودمان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
منم عین تو من درد باعث خارش شدید میشه میخک روغن میخک عنبرنساء ادامس کوهی فلفل نمک ینی هرچی ک فکرشم ب ...

میخک دندون نابود میکنه بعد قرص مصرف نمیکنی؟ 

اگه عفونت خوب نشه حالا حالاها باید نشسته بخوابی

اینکه سکوت کنی خودخوری کنی جسم و روحت اسیر چهاردیواری اتاق کنی فقط برای اینکه دهن مردم ببندی تا قضاوت ها و کنایه ها رو در مورد سرنوشتی که حکمت خداست نشنوی یه روش خودکشی تلخه «به ارزش تباه شدن تمام عمر»

من کلا همیشه میگفتمو میگم حاضرم ده تا تیر بخورم ولی 5 دقیقه دندون درد نگیرم، ب زایمان ک فک میکنم میگم هرچی باشه از دندون درد ک سختر نی

💙عاقبت یک شب از شبهای پائیز کودکِ من پا به دنیا می نهد ، آن زمان بر من خدای مهربان، نام شور انگیز   "مادر"  می نهد....💙
نه نرفتم فردا میرم 

باید از دکتر زنان برا دندانپزشک نامه ببری.بی حسی مخصوص داره و هر دکتریی هم انجام نمیده..

محتاط باشیم، در "سرزنش" و "قضاوت کردن" دیگران،وقتی، نه از "دیروز او" خبر داریم نه از فردای خودمان
2738
منم عین تو من درد باعث خارش شدید میشه میخک روغن میخک عنبرنساء ادامس کوهی فلفل نمک ینی هرچی ک فکرشم ب ...

وای باید چیکار کنی پس؟ عصب کشی؟

انقدرم که الان گرون شده همه چی😔

من به دست های خدا خیره شدم معجزه کرد.

خانم جان یعچی نمیخورم خو عفونت داری تا عفونتت بر طرف نشه برات درستش نمی کنند 

دوستدارمش مثل دانه ای که نور را 

خودش ی دونست ولی نصف فکم و درگیر کرده عصب کشی میخواد 

میخک دندون نابود میکنه بعد قرص مصرف نمیکنی؟  اگه عفونت خوب نشه حالا حالاها باید نشسته بخوابی

میخک ی کوچولو بذاری فردا 3_4 برابر میشه حال بهم زنه، میرم جرمگیری میکنم چون خارششون افتضاحه با دهن بسته هم ک نفس میکشم باز بهشون هوا میخوره خیلی اذیت میشم فقط گریه میکنم😥بخدا تو بارداری هردردی قابل تحمله الا دندون درد

باید از دکتر زنان برا دندانپزشک نامه ببری.بی حسی مخصوص داره و هر دکتریی هم انجام نمیده..

میترسم ریسک کنم اخه اوایل بارداریم عصب کشی داشتم و عکس از دندون نمیدونستم باردار م 

با دکتر زنان ات گفتی؟ من تو بارداری ام دندان عقل کشیدم.دکتر اجازه داد...یک هفته هایی میشه

چ هفته هایی؟ 

من کلا همیشه میگفتمو میگم حاضرم ده تا تیر بخورم ولی 5 دقیقه دندون درد نگیرم، ب زایمان ک فک میکنم میگ ...

عزیزم من کشیدم میدونم چه دردیه لامصب

آب نمک قرقره کن خیلی

من به دست های خدا خیره شدم معجزه کرد.
2706