2410
2553
عنوان

تاپیک خندوانه

95 بازدید | 6 پست

در جواب دوستانی که فرمودن گربه دستش به گوشت نمیرسه فقط خواستم بگم

عزیزم هرچقدر آدم توضیح بده همه اینجور نیستن که نتونن برن و موندن و خیلی ها خیلی ها من میشناسم فقط به خاطر ایران موندن و دارن فداکاری می کنن برا این کشور...در حالی که بر عکس این سلبریتی ها! که پول رو از این مملکت درمیارن و میبرن اونجا خرج می کنن تو خارج کشور بالاترین حقوق رو بهشون میدن مثل اینکه بعضی ها نمی خوان چشمشون رو به حقیقت باز کنن و مثل آب در هاون کوبیدنه.....ولی مطمئن باشید ایران فقط همین آدمهایی که اطرافتون می بینید و مسابقه گذاشتن برا چاپیدن مملکت نیست...

من فقط اینو میدونم که تو هر دانشگاهی باهوشا و معدل الفهاش یا رفتن یا دارن میرن

خیلی جای تاسفه که باهوشای کشورمون برن برای بیگانه کار کنن وباعث پیشرفت اون کشور بشن...

باید به حال ایران گریه کرد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

وایییی چقد بدم اومد از رامبد

میادمیگ ما ایرانو دوس داریمو فلانو فلان بعد میره بچشو اونور بدنیا میره ک بچش بشه شهروند کانادا یا هر خراب شده دگ

دیگ اگ میرید شعار ندین هی

Make beautiful your inside esprit, that be same your inside and outside personality 🌈Student psychology🌈
2720
من فقط اینو میدونم که تو هر دانشگاهی باهوشا و معدل الفهاش یا رفتن یا دارن میرن خیلی جای تاسفه که با ...

عزیزم خیلی هاشون هم نمیرن.....حقوق ۵ هزار-۱۰ هزار یورو رو نمی خوان چون نمی خوان مملکت رو تنها بذارن...بعد یه عده نشستن هی می گن قضاوت نکنید ال و بل....شما دستتوون به گوشت نمیرسه و گرنه ال و بل....آدم واقعا تاسف میخوره

عزیزم خیلی هاشون هم نمیرن.....حقوق ۵ هزار-۱۰ هزار یورو رو نمی خوان چون نمی خوان مملکت رو تنها بذارن. ...

عزیزم اونایی که نمیرن شرایطشو ندارن.. یا دلبستگی به چیزی غیر از وطن دارن

وگرنه خیییییلیاشون میرن..

آدم همیشه وطنشو دوست داره اما به چه قیمتی.. مگه آدم چند بار زندگی میکنه که تو درد و رنج بمونه..

وقتی به خاطر تحریم نتونی دارو تهیه کنی موندن چه فایده داره.. این یکی از هزار دلیل افرادی هست که رفتن.. قضاوت کردن اونایی که رفتن کار درستی نیست

عزیزم اونایی که نمیرن شرایطشو ندارن.. یا دلبستگی به چیزی غیر از وطن دارن وگرنه خیییییلیاشون میرن.. ...

عزیزم اونا رو اصلا قضاوت نکردم گفتم کسایی هستن که میتونن برن و نرفتن...من اصلا با اونا که رفتن کاری ندارم....نه اونا که رفتن مشکلی دارن و نه اونا که موندن منتی برا ایران دارن....اونا میرن و کارشون رو اونجا می کنن و درآمدشون رو دارن منظورم به این افرادی بود که میگن اگه نرفتی نتونستی بری....انگاری که همه باید برن...تازه شرایط اونها فرق داره با این بازیگرا....بازیگرا پول رو تو مملکت درمیارن اونجا خرج می کنن...چند نفرشون برن خارج میتونن پول دربیارن؟ شاید انگشت شمار....در حالیکه تحصیلکرده ها در امدشون تو همون خارج هست....پس این دوتا اصلا قابل مقایسه نیستن