1874
1955
عنوان

ماشینمونو دزد برد😭

1026 بازدید | 66 پست

امشب شوهرم از سرکار میاد کنار ماشینه،سوییچش هم هست یکی میاد میشینه ماشینو میبره اینم در کناریو باز میکنه آویزون ب در،بعد پرت میشه دستاشم زخمی،به پلیسم اطلاع داده،بنظرتون پیدا میشه؟تو این گرووونی وای خدایا

لطفا یه صلوات واسه سلامتی نی نیم مهمونم کنید🙏🌹

با خیال راحت سیسمونی کودک خودتون رو  از کیکابو ,برند برتر اروپایی بخرید

(کیکابو ,برند برتر اروپایی بخرید)

1965

انشاللع که پیدا میشه 

واسه مارو هم دوسال پیش دزدیدن لختش کرده بودن حتی به فلش هم رحم نکرده بودن نامردا لاشه ماشین رو تحویل کرفتیم

زندگی دو نیمه س نیمه اول درانتظار نیمه دوم ونیمه دوم درحسرت نیمه اول...
اره عزیزم ماشین بابای منم یبار دزدین یه هفته بعد اسلامشهر پیدا شد

خدا کنه پیدا بشه تازه پول رهن خونمون جور شده بود☹

1967

پیدا میشه 

باتری رینگ ضبط سیستم لاستیک ووو اینارو ک برداشتن میزارن یجای پرت 

چون بدردشون نمیخوره

الهی ک حال دلتون خوب باشه همیشه🌹🤲حالا ک تا اینجا اومدی ی صلوات برا حاجتم بفرس مرسی😍...................بیسوادترین آدمها همونان ک فک میکنن سواد فقط تحصیلاته😊......شخصیت منو با برخورد من اشتباه نگیر..شخصیت من چیزی است ک من هستم،،، اما برخورد من بستگی داره به اینکه تو کی هستی😉☺️عیب رندان مکن ای زاهد پاکیزه سرشت..ک گناه دگران بر تو نخواهند نوشت..من اگر نیکم و گر بد تو برو خود را باش..! هرکسی آن درود عاقبت کار که کشت..🤗 
اره عزیزم ماشین بابای منم یبار دزدین یه هفته بعد اسلامشهر پیدا شد

وای ماشین برادرشوهر منم برده بودن اسلامشهر پیدا شد فکر کنم کار یه نفر بوده😂

یه لحظه صبر کن رفیق لا به لای شلوغی و کلافگی و سخت گرفتن هایزندگی خواستم یه چیزی بهت بگمیه نگاه به پشت سرت بندازمثل همه ی روزایی که گذشتاین روزا هم میگذره‌خواستم بگم حواست هست دیگه؟!ما یک بار زندگی میکنیمحالا ادامه بده :)
8

پیدا میشه میبره یجا زاپاس و چیزایی کهدمیشه رو برمیداره ماشین و میزاره میره

نترسید روزی خورشید متلاشی شود و همگی ما از سرما بمیریم ، بترسید روزی برسد که زنان بخواهند محبتشان را از مردان دریغ کنند...آن وقت همگی از سرما خواهیم مُرد..
انشاللع که پیدا میشه  واسه مارو هم دوسال پیش دزدیدن لختش کرده بودن حتی به فلش هم رحم نکرده بود ...

وای خدایا کاش زیاد چیزی ازش بر ندارن😔