2733
2734
عنوان

تا چند سال باید منه بیچاره دادگاه برمو بیام تا طلاقم بده ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4844 بازدید | 230 پست

برای گرفتن ختم قران و ذکر و چله ی زیارت عاشورا و دعای توسل و ..... به نیت حوائج شخصیتون(کاملا رایگان) و بصورت دسته جمعی

به گروه ت ل گرام بیاید

https://t.me/khatm_azkar_grohi/3690

خدای دیروز،خدای امروز و فرداهم هست ✌✌پس میگذره💪💪💪💪خدایا بهترینارو برای همه رقم بزن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعله خیلی متشکرم به فکر ساعت خواب من هستید 

بفکر ساعت خوابت نیستم 😮 میگم نجنگ باهام بی فایده اس چون از قانون اطلاع دارم همه ی این راهارو رفتم که راهنمایی میدن برلی خانوما 

2731
بفکر ساعت خوابت نیستم 😮 میگم نجنگ باهام بی فایده اس چون از قانون اطلاع دارم همه ی این راهارو رفتم ک ...

ای داد بیداد من چی گفتم شما حس کردید سر جنگ دارم باهاتون ؟ سوء تفاهم شده انگار میگم شما یه شرایط خیلی خاص و نادر رو در نظر میگیرید یه نگاهی به این همه خانوم که میان تو سایت می نویسن شوهرم طلاقم نمیده بکنید متوجه میشید به این سادگی ام نیست

توجه توجه- من آقا هستم - آخشاو
منم همینو میخواستم بگم گفتن نه شما سرت نمیشه برو بگیر بخواب 

خب شاید مشکل با مشکل فرق میکنه چی بگم ولی توی ایران قانون درست وحسابی نیست اینو مطمئنم 

جانانِ من (مادر عزیزم ⚘)سفر کرد،با او برفت جانم⚘
طلاق همه که شبیه هم نیست

آفرین دقیقا منم دارم همینو میگم یه مردی هیچ کدوم از جلسه های دادرسی رو حاضر نمیشه خوب مشخصه ک بضرر خودش و ب نفع همسرش تمام میشه همه پرونده ها

2738
گفتنش ساده اس ولی دوندگی داره زیاد همه اینارو باید بری بیای هرروز کفش اهنی پات کنی تا نتیجه بگیری در ...

عزیزم من چهارتاوکیل داشتم ولی طلاق من پنج شش سال طول کشید 

ای داد بیداد من چی گفتم شما حس کردید سر جنگ دارم باهاتون ؟ سوء تفاهم شده انگار میگم شما یه شرایط خیل ...

میگم که به این سادگی نیست  دوندگی زیاد داره باید کفش اهنی پات کنی ولی من راه نزدیکشو اراعه دادم 🙌🙌 شبتون خوش اقا

اوووه آخرش توافقی شد؟

نه توافقی نشد قاضی چنان حکم طلاقی داد که طرف مقابلم نفهمید کی طلاق گرفتم البته قاضی میتونست بازم نگه داره و حکم طلاق رو نده 

عزیزم من چهارتاوکیل داشتم ولی طلاق من پنج شش سال طول کشید 

وقتی میگی وکیل انگار حرف از وکیل درست حسابی میرنی هر وکیلی وکیل نیست به خاطر اینکه پل به خوردش بدی طولش داده تورو خدا اینقد ساده نباشیددد

میگم که به این سادگی نیست  دوندگی زیاد داره باید کفش اهنی پات کنی ولی من راه نزدیکشو اراعه دادم ...

شبت بخیر ولی نفهمیدم آخرش دوستت شوهرشو رد کرد طلاق گرفت با خواهرت این راها رو رفتی یا دختر خاله ات اونطوری که میگفتی طلاق گرفته شما ک همه رو راست میگی 

2706