2703
2553
عنوان

تا چند سال باید منه بیچاره دادگاه برمو بیام تا طلاقم بده ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4825 بازدید | 230 پست
مردی که اینقدر احمق باشه زنش بره دادخواست طلاق بده و چن جور پرونده براش باز کنه و نفهمه فکر کنم حقشه ...

نه وقتی هزار جور بالا سر زن میاره نفقه نمیده اعتیاد داره اونوقت زن حقش نیست ؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

متاسفانه ب احتمال 90 درصد بله نمیخام  تو دلتون رو خالی کنم اما موکل هایی  داشتیم  با ...

من آذربایجان غربی هستم

مثلا بعد از چند سال بخاطر عسر و حرج زن از لحاظ با عرض معذرت زناشویی طلاق صادر نمیشه؟

2720
نه وقتی هزار جور بالا سر زن میاره نفقه نمیده اعتیاد داره اونوقت زن حقش نیست ؟؟؟

حق و حقوق ک تو قانون معلوم و مشخصه چ برا زن چ مرد در مورد اونا ک حرفی نیست 

توجه توجه- من آقا هستم - آخشاو
ترم یک؟! من به اندازه موهای سرم سر زدم به دادگاها این چیزا رو تجربی می دونم عسر و حرج یکی از شروط دو ...

احسنت  . با کلمات  بازی میکنید نصف شبی! عسر و حرج  دلیل طلاقه.بنده هم  راهشو گفتم  مطمئنا وکیل ایشونم  دادخواست عسر و حرج نمیده  راه رو عرض کردم! ایشونم متوجه شدن شما   متوجه عرایض  بنده نشدید. در ضمن  این   تقریبا یه اصطلاح رایج شده   بین ما. شما بسیار حساسید! 

برای ازدواج موفق و عاقبت بخیری  همه جوونا دعا کنیم. این انرژی مثبت  برمیگرده تو زندگیت شک نکن🌸
بعله خدا بهتون خیر بده که بقول خودتون راه های دور زدن و سوزوندن آموزش میدید موفق باشید

وقتی بعضی مردا راحت نفقه نمیدن راحت کتکشون میزنن راحت همه کار میکنن حقشونو بدتر از اینا سرشون بیاری حالا اینا کمه باید زنده زنده اتیششون بزنی که با زندگی یه زن بی گناه و بچه بازی نکنن به خاطر عیش و نوش خودشون 

2714
من آذربایجان غربی هستم مثلا بعد از چند سال بخاطر عسر و حرج زن از لحاظ با عرض معذرت زناشویی طلاق صاد ...

خیر  البته تشخیص عسرو حرج   بر عهده ی قاضی!  ولی خب این مسلما     شما رو دچار مشقت نمیکنه جوری ک برای ادامه زندگی به مشکل بخورید.  اگر تهران کرج بودید میتونستم  وکیل  معرفی کنم     اما متاسفانه به اون سمت هیچ آشناییت ندارم.    براتون دعا میکنم ان شاء الله حل شه

برای ازدواج موفق و عاقبت بخیری  همه جوونا دعا کنیم. این انرژی مثبت  برمیگرده تو زندگیت شک نکن🌸
حساس ؟ به چی حساسم؟

در  بکار بردن اصطلاحات  رایجی که  معنای  حقیقی ندارند!

اما مراد متکلم رو میرسونند. البته حق باشماست  شاید  باید یک جا این  اصطلاحات   تصحیح شن 

2706