2703
2553

شده یکسال هنوزم درجا میزنم همه میگن دیگه باید صبر کنی بخدا اینا نمیفهمن که فقط و فقط زندگیه منه که داره تباه میشه بخدا زندگیم تموم شد رفت تا چند سال دیگه باید صبر کنم ؟؟😢😢😢

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714

عزیزم طلاق گرفتن به این راحتی نیست چند سال طول میکشه. مگر اینکه 2طرف با هم توافق کنین و توافقی جدا بشی

❤الله♥️🌺خدایا سختی ها با تو آسان میشود، ای بهترین رفیق روزهای سخت🌺

بخدا تو خونه روانی شدم .بیرون نمیتونم برم تو راهمو میگیره با کیم برم کسی با زنه مطلقه دختر بیرون نمیفرسته همه مشغول زندگی خودشونن جز منع بیچاره بخدا پوسیم زیر چشام یه متر گود شده 

نه بخدا هنوز .نمیخوام میگم توافقی میگه نه نه نه 

واه.خب دردو مرگش چیه؟بگو یامث بچه آدم زندگی کن یا تمومش کن.یعنی دادگاه هیچ کارس این وسط؟

زندگی من پسرمه😍هر عمل کَز خیر وشر از آدمی سَر میزند...آن عمل مُزدش به زودی پُشت دَر،دَر میزند👌🤌
نه بخدا هنوز .نمیخوام میگم توافقی میگه نه نه نه 

نمیخواد طلاق بده؟؟ اگه مهریه نمیخوای یه وکیل خوب بگیرید چارتا دلیل محکمه‌پسند درست کنه

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!
2706