1803
1793
عنوان

💄🙋✋حدس کلمه زود باشید بیاید✋🙋👓

3283 بازدید | 498 پست

سلام

من یه کلمه ناقص میگم(مثال):

_ ا _ 

بعد شما میپرسید مثلا ج داره؟ک داره؟س داره؟ب داره؟

اگه حرفی که گفتید رو داشت ۱۰امتیاز میگیرید👏

و اگه تونستید کل کلمه رو حدس بزنید و درست بود ۱۰۰ امتیاز میگیرید👏👏👏

اون بالایی برای مثال بود

حالا شروع میکنیم

ش _ _ _و

نیکان جانم خوش اومدی😍😘

باشه

هموطن عزیز،اگه مخالف من هستی،حتما ریپلای کن .خواهش و التماس میکنم که اگه دل پسر،دختر یا بنده ای رو شکوندید و ازش سو استفاده مالی و روحی کردید،ازش حلالیت بگیرید،(میدونم خیلی ها واسه ظلم هاشون توجیه میارن و به خودشون دروغ میگن که فلانی حقش بود یا من قصدم این نبود و یا شرایط اون روزهای من فرق داشت و باعث شد بد باشم اما باور کنید آه و نفرین اون اشخاص(یا شخص) آرامش واستون نمیزاره و تو همین دنیا روزگارتون رو سیاه میکنه،پس حلالیت بگیرید تا رنگ آرامش رو ببینید وگرنه پیش خدا درد دل کردن و اشک ریختن سودی نداره چون حق الناس هست. ممکنه اون انسان که شما به خاطر  پول و غرور باهاش بازی کردید زندگیش و روح و روانش تا ابد نابود شده باشه.پس اگه میخواید تو این دنیا و دنیای ابدی اروم باشید برید پیشش و اشک بریزید و جبران کنید.خدا از ادمایی که ادعای زرنگیشون میشه و ظالم هستن بدجوری تقاص میگیره...و پوستشون رو تو همین دنیا میکنه...ا

شو شو؟؟

یه لحظه صبر کن رفیق لا به لای شلوغی و کلافگی و سخت گرفتن هایزندگی خواستم یه چیزی بهت بگمیه نگاه به پشت سرت بندازمثل همه ی روزایی که گذشتاین روزا هم میگذره‌خواستم بگم حواست هست دیگه؟!ما یک بار زندگی میکنیمحالا ادامه بده :)

الف داره؟😀

میگویَد این همه اذیتَت کردم,باز رهایَم نکردی؟گفتم: یکبار دیر به مدرسه رسیدم،،،هیچ کَس در حیاط نبود.....آقایِ ناظم به سمتَم آمد و تَرکِه‌اش را بالا گرفت......بعد با اَبرو اشاره کرد که دستم را جلو بیاورم.......ترکه‌یِ اول، ترکه‌ی دوم، ترکه‌ی سوم ..گریه‌ام گرفت ...هیچ کس نبود، پاهایِ ناظِم را بغل کردم ..کسی را بغَل کرده بودم که داشت آزارَم میداد ....                                                                       *اللهّم صَل علی محمّد و آلِ محمّد و عجِل فرجهُم*  #سردارِ_مَـن♥                                                                                                                    من به مرگی فکر می کنم که زندگی هدیه میده🌱...مــن،یه حامیِ اهدای عضوم.                             

میخوای پوست صورت مثل گل باشه با قیمت خیلی ارزون

1805
1783

ک داره

هموطن عزیز،اگه مخالف من هستی،حتما ریپلای کن .خواهش و التماس میکنم که اگه دل پسر،دختر یا بنده ای رو شکوندید و ازش سو استفاده مالی و روحی کردید،ازش حلالیت بگیرید،(میدونم خیلی ها واسه ظلم هاشون توجیه میارن و به خودشون دروغ میگن که فلانی حقش بود یا من قصدم این نبود و یا شرایط اون روزهای من فرق داشت و باعث شد بد باشم اما باور کنید آه و نفرین اون اشخاص(یا شخص) آرامش واستون نمیزاره و تو همین دنیا روزگارتون رو سیاه میکنه،پس حلالیت بگیرید تا رنگ آرامش رو ببینید وگرنه پیش خدا درد دل کردن و اشک ریختن سودی نداره چون حق الناس هست. ممکنه اون انسان که شما به خاطر  پول و غرور باهاش بازی کردید زندگیش و روح و روانش تا ابد نابود شده باشه.پس اگه میخواید تو این دنیا و دنیای ابدی اروم باشید برید پیشش و اشک بریزید و جبران کنید.خدا از ادمایی که ادعای زرنگیشون میشه و ظالم هستن بدجوری تقاص میگیره...و پوستشون رو تو همین دنیا میکنه...ا
1794
خب مثلا من هزار امتیاز جنع کردم بعدش چی؟

ميري مرحله بعد😂😂

یه لحظه صبر کن رفیق لا به لای شلوغی و کلافگی و سخت گرفتن هایزندگی خواستم یه چیزی بهت بگمیه نگاه به پشت سرت بندازمثل همه ی روزایی که گذشتاین روزا هم میگذره‌خواستم بگم حواست هست دیگه؟!ما یک بار زندگی میکنیمحالا ادامه بده :)
خب مثلا من هزار امتیاز جنع کردم بعدش چی؟

یک کمک هزینه سفر انتالیا به همراه خواهر شوهر(وجود خواهر شوهر الزامیست)

1718