2726
عنوان

صدای شوهرم گوش بدین نظر بدید +وویس

| مشاهده متن کامل بحث + 663 بازدید | 19 پست
ازمن میخواد ازصبح تاشب برم تو خونه ای که هیچی توش نیس بهش میگن خالی تخلیه  بشینم براش مشتری بی ...

اینکار غیر قانونیه ، اصلا همکاری نکن که بعدا گیر میفتی ! اگه شوهر عقدی ت هم هس سعی کن منصرفش کنی که بعدا به دردسر زیاد میفتی

خدای مهربونم ، بخاطر همه اتفاقهای خوبی که به زودی واسم رقم میزنی ممنونم ! من به تو و توانایی هات ایمان دارم ، پس نگران هیچ چیز نیستم ! خودم و بدستت سپردم مواظبم باش😘 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این شوهر شما چرا انقدر  فحش میده         ای بابا
شما هم به نظرم  کار درستی نکردید  صحبت خصوصی کسی که محرم تون هست رو روی تاپیک عمومی می گذارید    (البته این فقط نظر من ه)

ولی دیگه فکر کنم  خیلی عصبانی شده که دیگه متوجه نیست داره چجوری حرف میزنه       >         خیلی خیلی بد صحبت می کنن  
اگر کار خلافی ازتون نمی خواد  >  یک مرد رو همراه خودتون ببرید (داداش)  و  کمک کنید خونه فروش بره            هرچی ایشون درآمدش بالاتر بره    پولش وارد زندگی خود شما میشه                 

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد
2728