1345
1341

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

ازمن میخواد ازصبح تاشب برم تو خونه ای که هیچی توش نیس بهش میگن خالی تخلیه 

بشینم براش مشتری بیارم پول بده آقا باش سهام بورس بخره .

تا الان بااینکه یه دخترم ،کارهای تعمیرو اوردن کارگر و بنگاه و ..انجام دادم .

حالا به جای تشکر ،بهم توهین می کنه .

قبلا هم خیانت کرده بایکی قرار گذاشته ..

دان نمیشه کع

دیگه جذابیتم حدی داره من شورشو در اوردم😅بدبخت شدم =امروز بابام برای خودش جوراب خرید تمام برنامه هام خراب شد 😂😂 هفت میلیارد ادم تو این سیاره هست یکیش لیاقت مارو نداره ایـــــ بابا😢😢😢😢✌✌✌✌
1320
1308
ازمن میخواد ازصبح تاشب برم تو خونه ای که هیچی توش نیس بهش میگن خالی تخلیه  بشینم براش مشتری بی ...

اینکار غیر قانونیه ، اصلا همکاری نکن که بعدا گیر میفتی ! اگه شوهر عقدی ت هم هس سعی کن منصرفش کنی که بعدا به دردسر زیاد میفتی

خدایا بخاطر تمام نعمت ها و زیبایی هات شکر ، میدونم که بازهم بهترین هارو برام رقم میزنی ؛ خدایااا مرسی 
چرا اسم فایل شوهر سانازه 🤔

کووفایل

کار خدا نشد ندارد 😌                                             او خوب می داند چطور در و تخته را به هم جور کند 🤗خواسته هایت را به او بسپار ، او حتما راهی برای رسیدن ، به تو نشان خواهد داد . . .💚💙💙💚😍

با اجازه اسی

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3112607/فقط-یه-تبریکه-و-هم-دردی-دوست-داشتین-مطالعه-

کنین

مطالعه بفرمایید

فقط 28 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ساحل زیبا حتما مطالعه بفرمایید......تیکررسیدن به وزن ایده آل.....🤭وزن اولیه ۹۶😱☹🙈....وزن فعلی۸۵😎☺️🙂....وزن هدف ۷۰😁😝...قد۱۷۵😊

این شوهر شما چرا انقدر  فحش میده         ای بابا
شما هم به نظرم  کار درستی نکردید  صحبت خصوصی کسی که محرم تون هست رو روی تاپیک عمومی می گذارید    (البته این فقط نظر من ه)

ولی دیگه فکر کنم  خیلی عصبانی شده که دیگه متوجه نیست داره چجوری حرف میزنه       >         خیلی خیلی بد صحبت می کنن  
اگر کار خلافی ازتون نمی خواد  >  یک مرد رو همراه خودتون ببرید (داداش)  و  کمک کنید خونه فروش بره            هرچی ایشون درآمدش بالاتر بره    پولش وارد زندگی خود شما میشه                 

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد
1346