2726
عنوان

مردا چقدر بیخیالن

390 بازدید | 24 پست

شوهرم خودش تنها رفته خونه رهن کرده من ندیدم خونه و

اول شهریور هم اثاث کشی دارم بهش گفتم میخوام برم خونه و ببینم میگه واسه چی؟؟

گفتم میخوام اندازه پرده هاش و بگیرم و ببینم پذیرایی چند تا لوستر میخواد ( یه ۵ شاخه برنزی خریدم میخوام اگه دو تا میخواد اینو بدم دو تا ۴ شاخه بخرم )

رنگ کابینت هاش و ببینم زبرا سفارش بدم برای توی کابینت تو انداز بخرم ..،. میگه هنوز اماده نیست خونه😳😳گفتم پنجره که داره

میخوام اینا و از قبل اماده کنم بعد اثاث کشی معطل نمونم پارسال اومدیم این خونه مستاجر قبلی میل پرده ها و برده بود ( مال خودش نبود) ۳ روز طول کشید بابام اومد زد برام همه وسایل وسط ریخته بود هیچ کاری نمیتونستم بکنم شوهرم هم دست نمیزد تازه میگفت سریع جمع کن😡😡😡

شیر اب خراب بود خودم رفتم لوله کش اوردم...

الان پسرم ۳سالشه و یه دختر ۳ ماهه هم دارم و کمک هم ندارم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

همسرت تنها رفته خونه  رهن کرده بعد وقتی میگی خونه رو ببینم میگه برا چی ؟؟؟ فقط منم که هنگ کردم یا کس دیگه ای هم هست ؟

مبتلایم کرده ای، درمان نمیخواهم که عشق ❤ ؛ بی گمان شیرین ترین بیماریِ دوران ماست.../.
وای چقد بد.من خودم هیچ کاری بلدنیستم 

من بدبخت تا لوستر هم خودم نصب کردم

پرده ها و خودم نصب کردم 

داشتم شلنگ اب یخچال و. نصب میکردم و در هاشو میبستم شوهرم رو مبل وسط خونه نشسته بود هی غر میزد تموم نشد؟؟؟

اومدن اثاث ببرن باربری گفت در یخچال و ۸۰ میگیریم باز کنیم و ببندیم خودم باز کردم و. بستم 😭😭😭

مثل شوهر من..چند وقت یخچال خراب بود اصلا انگار نه انگار...قفل بوفه خزاب شد خودم رفتم دادم درستش کردن...سوسکا داشتن میخوردنمون رفتم سم قلمی گرفتم دور تا دور خونه کشیدم...دستگیره گاز خراب شد خودم درستش کردم..الانم شی اشپزخونه خرابه نمیدونم چکار کنم...منم با دوتا بچه خیلی کوچک کارایرمردونه خون رو میکنم

من بدبخت تا لوستر هم خودم نصب کردم پرده ها و خودم نصب کردم  داشتم شلنگ اب یخچال و. نصب م ...

عزیزم.من شوهرم همه کاراروخودش میکنه خدایش.البته تقصیرخودتم هستا ازاول عادتش دادی

😁خیلی بده واقعا!  شوهر منم رفته ماشین بگیره بدون اینکه به من بگه که چی میخواد بگیره

من بابت خونه ناراحت نیستم چون شوهرم چیز بد نمیگیره 

خونه نوسازه و ۹۶ متر بیرونش هم دیدم ( قولنامه تو کیف شوهرم بود ادرس توش بود رفتم بیرونش و دیدم)

همسرت تنها رفته خونه  رهن کرده بعد وقتی میگی خونه رو ببینم میگه برا چی ؟؟؟ فقط منم که هنگ کردم ...

اره اخه پارسال خیلی دنبال خونه گشتیم و اینجا و. شوهرم عجله کرد ندید خونه و قولنامه کرد بعد اثاث کشی دید بدش اومد امسال از. یک ماه قبل رفت خونه پیدا کرد سریع قولنامه کرد 

خونه خوبه نوسازه 

عزیزم.من شوهرم همه کاراروخودش میکنه خدایش.البته تقصیرخودتم هستا ازاول عادتش دادی

خوب از اول نمیکرد میرفت به دامادشون میگفت بیا 

یا دو روز طول میکشید بره یکی و از بیرون بیاره

جدیدا اونم نمیکنه به من میگه 

اره اخه پارسال خیلی دنبال خونه گشتیم و اینجا و. شوهرم عجله کرد ندید خونه و قولنامه کرد بعد اثاث کشی ...

خب شما ناراحت نمیشی که باهم نرفتین خونه رو ببینین قبل از قولنامه کردن؟؟؟ ینی دوست نداشتی با مشورت شما باشه حد اقل محل زندگیتون؟ خودش دید پسندید، قبل از قولنامه شمارم میبرد ببینی. من باشم یه همچین توقعی دارم آخه. هرچند اخلاقیات آدمها متفاوته. در هر حال ایشالا به سلامتی اسباب کشی کنی عزیزم

مبتلایم کرده ای، درمان نمیخواهم که عشق ❤ ؛ بی گمان شیرین ترین بیماریِ دوران ماست.../.
2706