2726
عنوان

مامان بچه های یکسال به بالا

113 بازدید | 11 پست

دخترم ۱۴ ماهشه امروز زیادی داره اب میخورا اصلا درک نمیکنم چرا

یه لیوان ۱۵۰ سی سی داره روزی یک و نیم لیوان اب میخورد معمولا امروز این سومین باره که یک نفس داره کل لیوانش رو میخوره! به طبع تند تندم داره پوشک خیس تحویل میده

بیرون نرفتیم... گرمم نبوده

چرا اخه!

دخترانم... رها ❤ و تو راهی💋

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پسرمنم ص۴ ماهشه گاهی اوقات مث امروز خیری آب میخوره به غذاهم بستگی داره 

آدم ها فکر می‌کنند؛ اگر یک بار دیگر متولد شوند، جور دیگری زندگی می کنند،شاد و خوشبخت و کم اشتباه خواهند بود. فکر میکنند میتوانند همه چیز را از نو بسازند، محکم و بی نقص!           اما حقیقت ندارد...                                                               اگر ما جسارت طور دیگری زندگی کردن را داشتیم،اگر قدرت تغییر کردن را داشتیم،اگر آدم ساختن بودیم،از همین جای زندگیمان به بعد را می ساختیم!
2728
😐 تو این ۱۴ ماه اولین باره برای همین خیلی جای تعجب داشت

عیب نداره جای نگرانی نیست ولی فک‌کنم جای شیرهم خورد 

آدم ها فکر می‌کنند؛ اگر یک بار دیگر متولد شوند، جور دیگری زندگی می کنند،شاد و خوشبخت و کم اشتباه خواهند بود. فکر میکنند میتوانند همه چیز را از نو بسازند، محکم و بی نقص!           اما حقیقت ندارد...                                                               اگر ما جسارت طور دیگری زندگی کردن را داشتیم،اگر قدرت تغییر کردن را داشتیم،اگر آدم ساختن بودیم،از همین جای زندگیمان به بعد را می ساختیم!
عیب نداره جای نگرانی نیست ولی فک‌کنم جای شیرهم خورد 

اصلا فکر نمیکردم الان اب بخوره همینجوری گفتم مامان اب نمیخوای؟ تشنه نخوابی... یهو دیدم کل لیوان رو رفت بالا باز😥 حالا یکم صبر کنم جیشش رو بکنه بعد بخوابه وگرنه واسه جیش کردنش بیدار میشه

دیروز دکتر دخترم بهم گفت اگه غذای بچه چرب باشه آب بدنش و میکشه و حتما بعدش آب بهش بدین شاید براش چر ...

۴ شیره بهش دادم ظهر  ممکنه ربطی به شیرینی داشته باشه؟