2726
عنوان

سریال ترکی عاشقانه

261 بازدید | 15 پست

سلاااام 😊

سریال ترکی عاشقانه معرفی کنید میخام ببینم 

عشق حرف حالیش نیست

عشق اجاره ای 

کاراسودا

عشق ممنوعه 

دیدم پیشنهاد نکنید 😂

در انتظار آفتاب قشنگه ؟

هیچ اگر سایه پذیرد، ما همان سایه هیچیم...  

مریم...عشق اجاره ای....عروس استامبول

من مادرم و هر دم دردی ز من زاده می شود.....و این کودک که در جای جای من جان گرفته....و با بطن سرد من خو گرفته...هردم خون مرا می مکد...و استخوان بودن مرا می جود...ودر من زاده می شود....من مادرم و می دانم شکست ضمیر نور چه دردی دارد...و چکیدن میل غزل ار سرانگشتانم چه وزنی دارد...ولی حیف که افتاب مرده است...و اینه چه پوج ز انعکاسی دگر بارور است.....من در عمق پوچ لحظه ها مادرم...زمانی که سکوت از صدای اشک هایم می چکید...و بوسه های پوسیده از لبانم می گریخت...فقط لحظه ها می دانستند که نگاهم ویران خواهد شد...من مادرم و لالایی هایم رفته است...تو بگو چند وقت است مرده ام؟ چند وقت است کودکم در گور خفته است؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عشق حرف حالیش نیس 

چجوری میتونم کاملشوداشته باشم؟تیکه تیکه چجوری میبینی؟نتت تموم نمیشه😢

بابت اینی که هستم خداروشکرمیکنم خدایاشکرت ازخدامیخام دل هممونو شادکنه وبه زندگیامون ارامش بده اصلا ازش میخام جوری توخوشبختی غرقمون کنه که حال کنیم😁😜
2728
عشق حرف حالیش نیس  چجوری میتونم کاملشوداشته باشم؟تیکه تیکه چجوری میبینی؟نتت تموم نمیشه😢

عزیزم من ی مقدارشو از دوستم گرفتم دیدم 

اواخرشم حوصلم سر رفت ی چندتاشو ندیدم 

کلا بخام فیلم ببینم با نت شبانه یا آنلاین میبینم از نماشا یا دان میکنم 😊

اینتزنت بصرفه همراه اول خیلی خوبه بگیر

هیچ اگر سایه پذیرد، ما همان سایه هیچیم...  
عزیزم من ی مقدارشو از دوستم گرفتم دیدم  اواخرشم حوصلم سر رفت ی چندتاشو ندیدم  کلا بخام ف ...

ببخشید عزیزم فکر کردم میگید که از بین این فیلمها کدوم قشنگه

.خُڋا‌ݕَڔٰاےِݦَݧ‌ْڬٰاڣٖیښٺ❤
2706