2726
مبارک باشه  اما مگه وسیله قطع اومد  چخ کاریه تا کفش شیش سالگی هم خریدید  من ک اصن ...

عزیزم کجای این کفشها برای ۶ ساله؟شما بچه ندارید و با اندازه ها آشنا نیستین این کفش ها نهایت تا ۱/۵ ۲ سالگیه😊😉موفق باشید

استارتر جان مباركت باشه خيلي قشنگه همه چي 🌹🌹 بسلامتي و دلخوشي پيشنهاد ميدم كمي وسايلها رو جمع كن ...

قراره خیلیا جمع بشه برای ثبت یادگاری چیدم😉

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مبارکت باشه 

ان شاالله بسلامتی 

ولی خریدات اکثرشون ذوقی هستن عزیزم و بلا استفاده 

حالا ان شاالله نی نی بیاد خودت متوجه حرفم میشی 

خدا به پدرت هم سلامتی بده❤️

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
همسایه ما میگه کوکو😑

کوکو🤣🤣🤣🤣چه خلاقیتی

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
کدوم وسیله رو میگید؟میشه لطف کنید بگید

اسباب بازی‌هایی که خریدی اکثرشون تا قبل از رسیدن سن دخترت برای بازی باهاشون تو مرحله کنجکاوی خراب میشن 

کفش ها اگر برحسب فصل نباشن (که عموما در مورد کفش نمیشه) 

لباسها هم اکثرا برای سنین بالاتره و فعلا حداقل تا دو سال به کارت نمیان و البته جثه دخترت هم هنوز مشخص نیست و خیلی از لباسا رو ممکنه بلا استفاده بدی بره

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
اسباب بازی‌هایی که خریدی اکثرشون تا قبل از رسیدن سن دخترت برای بازی باهاشون تو مرحله کنجکاوی خراب می ...

عزیزم اسباب بازی هارو تا به بچه ندی صددرصد خراب نمیکنه خرابم کرد مال خودشه بازم میخرم

کفشهارم مطابق با فصل و سنش خریدم

لباس ها هم تا ۲ سال هست همشون تیکه ای ها هم تا ۱سال 

چیز دیگه مونده؟

عزیزم اسباب بازی هارو تا به بچه ندی صددرصد خراب نمیکنه خرابم کرد مال خودشه بازم میخرم کفشهارم مطابق ...

در مورد اسباب بازی بله میتونی ندی 

کفش رو سایز پای بچه مهمه شما که نمیدونی دختر زمستون دو سال بعد سایز پاش چنده؟ تپله یا لاغره؟ درسته

یه سری لباسها هم همینطور چون قد و جثه مشخص نیست ممکنه بلااستفاده بمونه

از بس ترسوان  تا حالا آدم دعوایی ندیدن هر چی میگی کوتاه نیا باز میترسن دعوا و قهر بشه منم میگم ...

دقیقا ... فقط از ترس آبروشونه 

آرامبخش ها حافظه ام را پاک کرده اند ..اما     دلم میگوید من کسی را بسیار دوست میداشتم...
2706