2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من باوجود توانایی مالی اصلا شلوغ کاری نکردم.فقط درحد نیازش برا همون ماه‌های اول خرید کردم. اسباب بازی هم فقط چند تیکه. تا وقتی بزرگتر بشه و با خودم بازار بره براش خرید کنم و ذوق مرگ شم و همینطور چیزی نخرم برا چند سال آینده ک بی مصرف بمونه یا دمده شه. فقط چند دست 1 و 2. 3 هم 2-3 تیکه

وا، چرا، همه چیز رو به معنی میگیرید، من واقعا از فهمشون خوش اومد، حالا شما دوست داری جور دیگه ایی بر ...

احه تو پیامای قبلیت ازش انتقاد کردی

چون شک داشتم ازت سوال کردم

اخه تو همین سایت دور از جون شما ازبس بعضیا بد حرف میزنن،یجورایی عادی شده تند حرف زدن

ناراحت نشو.

من برا پسرم خاله بازى و جارو برقى خريدم 😄

کار درستو شما کردی 

واسه اسباب بازییم تبعیض جنسیتی قائل میشن مردم یعنی چی اخه!! اکثر بچه ها به اسباب بازیای وسائل خونه و اشپزخونه و اینجور چیزا خیلی علاقه دارن همه ی پسرام با دخترا خاله بازی میکنن, خیلی از دخترام ماشین و توپ و... دوس دارن, امیدوارم مادر پدرایی مثل شما هر روز بیشتر بشن بلکه این سکسیسم وحشتناک جامعه کم بشه چون بنایِ سکسیسم از همین کودکی رو بچه ها پیاده میشه... 

استاتر جان مبارک گل دخترت باشه بسلامتی فارع شی عالی بود.میشه لطفا بگی لباس بافتنی های زردشو کسی براتون بافته یا پیچ داشته؟

خیلی از ماها مدت ها پیش مردیم تو سکوتی که هیچوقت ، هیچکس ، هیچ جوره درکش نکرد ..!💜💜💜
من برا پسرم خاله بازى و جارو برقى خريدم 😄

کارخوبی کردی عزیزم‌منم برا دخترم ماشین و وسیله پسرونه خریدم اسباب بازی و علاقه ربطی ب جنسیت نداره ک 

خیلی از ماها مدت ها پیش مردیم تو سکوتی که هیچوقت ، هیچکس ، هیچ جوره درکش نکرد ..!💜💜💜
احه تو پیامای قبلیت ازش انتقاد کردی  چون شک داشتم ازت سوال کردم اخه تو همین سایت دور از جون ش ...

انتقاد نکردم گلم پیشنهاد دادم فقط،

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘
2706