2703
2553
والله چرا دروغ بگم  اصلا تو مخیله  من نمیگنجه تخت و کمد بخرم  گرونه پول ندارم مستاجر ...

اشکال نداره خواهر ماام خونمون کوچیکه ، شوهرمم هرماه حقوق میگیره چند تیکه کوچیک میگیرم بهمون فشار نیاد کمدم سفارش دادم 400شد عرض پنجاه سانت، دو کشو ، لباساشم از همون عبدل آباد خریدم رنگ سبز  قیمت هاش خیلی مناسب بود فعلا تو خونه ای ها رو خریدم 

خدایا زایمان همه مامانا راحت باشه دخترمنم سلامت بهم برسون میشه برام دعا کنین🌸🌸🌸،خدایا هزاران مرتبه شکر بابت هدیه ای که بهم دادی خودت مراقبش باش،خدایا هیچ مادری رو چشم انتظار نذار ،توکلت علی الله (رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ)
اشکال نداره خواهر ماام خونمون کوچیکه ، شوهرمم هرماه حقوق میگیره چند تیکه کوچیک میگیرم بهمون فشار نیا ...

مبارکت باشه عزیزم  به سلامتی

اول یه صلوات بفرست.من مطمئنم خوشبخت خوشبخت هستم چونکه هرچه دارم رو عاشقانه دوس دارم  من از خدا هستم و خدا سراسر انرژی مثبت است. یه روزی میرسه که من ۷۰ سال دارم  و تایپیک هام رو میخونم لذت میبرم چونکه اون زمان همسرم بچه هام همه خوشبخت و سالم هستیم،خدایا ب حق امام حسین و حضرت عباس قسمت میدم  سلامتی و دل خوش بده ب همه .من یه اردیبشهتی خوشبختم  تاکید میکنم‌زندگیم  سراسر انرژی مثبت  و امیده. زندگی من سراسر عشق و محبت و انرژی مثبته.من پشتم به خدا گرمه خدا هم هوای منو داره عاشقتم خدا جونم.  روزهای خوب و خوبتر در راه است. ۴ تا محبوب خدا همیشه بهشون پناه میبرم و دستم رو رد نمیکنن ۱.امام حسین علیه السلام. ۲.آقا ابلفضل.۳.امام زمان عج الله تعالی فرجه الشریف. ۴.امام رضا ضامن آهو. عاشقتونم که هر وقت صداتون زدم اومدید و از طرف خدا برام هدیه آوردید. من قطعا هم موفق هستم و هم خوشبخت. خدایا مواظب همسرم  و بچه هام باش.  دوست دارم معبود من. پیش ب سوی سعادت 😚😚😚😚😚😚😚😚پیش بسوی انرژی مثبت 😍پیش بسوی  عشق 😚😙😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مبارکت باشه عزیزم  به سلامتی

فدات بشم خواهری واقعا واسه اونهایی که توان خرید ندارن سخته، پدرمم بنده خدا باز نشسته است  نمی خوام بهشون بگم چیزی بگیرن 

خدایا زایمان همه مامانا راحت باشه دخترمنم سلامت بهم برسون میشه برام دعا کنین🌸🌸🌸،خدایا هزاران مرتبه شکر بابت هدیه ای که بهم دادی خودت مراقبش باش،خدایا هیچ مادری رو چشم انتظار نذار ،توکلت علی الله (رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ)
فدات بشم خواهری واقعا واسه اونهایی که توان خرید ندارن سخته، پدرمم بنده خدا باز نشسته است  نمی خ ...

ما رسم نداریم خداروشکر . من فقط بچم سالم بدنیا بیاد لباسم فکری میکنم براش 

اول یه صلوات بفرست.من مطمئنم خوشبخت خوشبخت هستم چونکه هرچه دارم رو عاشقانه دوس دارم  من از خدا هستم و خدا سراسر انرژی مثبت است. یه روزی میرسه که من ۷۰ سال دارم  و تایپیک هام رو میخونم لذت میبرم چونکه اون زمان همسرم بچه هام همه خوشبخت و سالم هستیم،خدایا ب حق امام حسین و حضرت عباس قسمت میدم  سلامتی و دل خوش بده ب همه .من یه اردیبشهتی خوشبختم  تاکید میکنم‌زندگیم  سراسر انرژی مثبت  و امیده. زندگی من سراسر عشق و محبت و انرژی مثبته.من پشتم به خدا گرمه خدا هم هوای منو داره عاشقتم خدا جونم.  روزهای خوب و خوبتر در راه است. ۴ تا محبوب خدا همیشه بهشون پناه میبرم و دستم رو رد نمیکنن ۱.امام حسین علیه السلام. ۲.آقا ابلفضل.۳.امام زمان عج الله تعالی فرجه الشریف. ۴.امام رضا ضامن آهو. عاشقتونم که هر وقت صداتون زدم اومدید و از طرف خدا برام هدیه آوردید. من قطعا هم موفق هستم و هم خوشبخت. خدایا مواظب همسرم  و بچه هام باش.  دوست دارم معبود من. پیش ب سوی سعادت 😚😚😚😚😚😚😚😚پیش بسوی انرژی مثبت 😍پیش بسوی  عشق 😚😙😍😍
2720
ما رسم نداریم خداروشکر . من فقط بچم سالم بدنیا بیاد لباسم فکری میکنم براش 

ماام رسم نداریم عزیزم ، انشالله بچه هامون سالم و صالح باشن خدا روزیشم میده ، منم دو سال منتظر بودم و یه سقط داشتم 

ماام رسم نداریم عزیزم ، انشالله بچه هامون سالم و صالح باشن خدا روزیشم میده ، منم دو سال منتظر بودم و ...

انشالله بسلامتی میاد دیگه میشن فندق های زندگیمون خدایا تورو ب امام حسین قسمت میدم  بچه سالم و صحیح بیاد دنیا 

2714
تیکه انداختی به استارتر‌؟😶 من بجاش ناراحت شدم

وا، چرا، همه چیز رو به معنی میگیرید، من واقعا از فهمشون خوش اومد، حالا شما دوست داری جور دیگه ایی برداشت کنید مشکل من نیست، به عنوان یه دوست سعی کردم هرچه به نظرم رسید رو بیان کنم نه بی احترامی کردم و نه کلام زشتی رو به زبون آوردم 

فکر کنم شما عادت کردید به معنی کردن کلمات 

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘

مبارکت باشه عزیزم انشالله قدمش مبارک باشه،ولی ای کاظ اینقدر شلوغ نمیکردی دسته خانواده ات درد نکنه ولی خودت یکم خلوت میکردی و رنگ های سرد انتخاب میکردی شیکتر میشد.الان همه چیز ساده اش قشنگه،مثلا به جای این همه اسباب بازی و ریخت و پاش کالسکه برند میخریدی تاپ برقی میخریدی بهتر بود.البته نظر من ببخشیداا

مبارکت باشه عزیزم انشالله قدمش مبارک باشه،ولی ای کاظ اینقدر شلوغ نمیکردی دسته خانواده ات درد نکنه ول ...

کالسکه ای که قراره تا نهایت ۳ سال استفاده کنم چرا باید هزینع زیاد میزاشت رو دستم؟ بهترین نوع از مارک موجود در بازارع بنیتای دلیجان 

چه خبره اینهمه وسایل برای بچه ای ک هنوز به دنیا نیومده.من اگه خودم بچتون بودم خوشم نمیومد قبل به دنیا اومدنم وسایلی که قراره 3_4سال بعد استفاده کنم خریده بشه.نهایت خرید سیسمونی باید واسه 6_7ماهگی بچه باشه.بعدش بچه که بیرون میبرید چیزای جدید میبینه خودش انتخاب میکنه چی دوس داره.یا طبق چهره و شکل بدنش رنگ پوستش لباس میخره.

2706