2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی زندگیارو سخت کردیم...

کی دیگه جرأت میکنه بچه بیاره؟

اگر داری خاطره سزارینم رو میخونی لطفا به هیج وجه مقل ازرق رو به صرف اشتباه من، استفاده نکن. من اشتباه کردم اونو تو خاطره م تایپ کردم...............خداوندا مرا اولاد بسیاری عطا فرما... که در راه حسینت لشکری از خون من باشد... شبهای قدر رفت و دیوانه‌ی تو باز... تقویم را به شوقِ محرم زند ورق...کربلا روزی هر کس شد گوارای وجود... آرزو ماندن به دل هم قسمت جامانده‌هاست... بعد زوار حریمت حالی از ماهم بپرس... نوبتی هم باشد آقا نوبت جامانده هاست

ماها رسم جهاز داریم اما سیسمونی نه راستش بخواید  ماها ایقد برا بچه چیز نمیخرم یه هفته قبل تولد یه پتو یه تشک چند دست لباس پستونک 🙄🙄🙄🙄 شاید اگه من پولدار بودم میخریدم مثلا خواهرم پارسال  بچش بدنیا اومد یه هفته قبل زایمان رفت چنتا لباس بچه یه پتو اینا گرفت 🙄🙄🙄🙄🙄 منم الان حامله ام چند دست لباس میگیرم با پتو و یه شامپو فیروز🤣🤣🤣🤣🤣

اول یه صلوات بفرست.من مطمئنم خوشبخت خوشبخت هستم چونکه هرچه دارم رو عاشقانه دوس دارم  من از خدا هستم و خدا سراسر انرژی مثبت است. یه روزی میرسه که من ۷۰ سال دارم  و تایپیک هام رو میخونم لذت میبرم چونکه اون زمان همسرم بچه هام همه خوشبخت و سالم هستیم،خدایا ب حق امام حسین و حضرت عباس قسمت میدم  سلامتی و دل خوش بده ب همه .من یه اردیبشهتی خوشبختم  تاکید میکنم‌زندگیم  سراسر انرژی مثبت  و امیده. زندگی من سراسر عشق و محبت و انرژی مثبته.من پشتم به خدا گرمه خدا هم هوای منو داره عاشقتم خدا جونم.  روزهای خوب و خوبتر در راه است. ۴ تا محبوب خدا همیشه بهشون پناه میبرم و دستم رو رد نمیکنن ۱.امام حسین علیه السلام. ۲.آقا ابلفضل.۳.امام زمان عج الله تعالی فرجه الشریف. ۴.امام رضا ضامن آهو. عاشقتونم که هر وقت صداتون زدم اومدید و از طرف خدا برام هدیه آوردید. من قطعا هم موفق هستم و هم خوشبخت. خدایا مواظب همسرم  و بچه هام باش.  دوست دارم معبود من. پیش ب سوی سعادت 😚😚😚😚😚😚😚😚پیش بسوی انرژی مثبت 😍پیش بسوی  عشق 😚😙😍😍
2456
ماها رسم جهاز داریم اما سیسمونی نه راستش بخواید  ماها ایقد برا بچه چیز نمیخرم یه هفته قبل تولد ...

به خدا پولدار نیستیم😥 بالاخره باید از بعضی چیزا بزنیم تا پول خرید جور شه😁البته اینم بگم لباسای که دوماه پیش خریدم زمین تا آسمون قیمتش الان فرق کرده رو هر کدوم لااقل ۴۰ ۵۰ تومن اومده

خیلی دوست دارم خودم کمک کنم واسه خریدنش اما نمیدونم چطوری

من خودم ازچندسال قبل بچه دارشدن. اسباب بازی یا لباس قشنگ میدیدم میخریدم کفش هم چندجفت خریده بودم. موقعی که مامانم میخواستم سبسمونی بخرن میگفتم مثلا فلان چیزو نخرید خودم دارم 

2714
به خدا پولدار نیستیم😥 بالاخره باید از بعضی چیزا بزنیم تا پول خرید جور شه😁البته اینم بگم لباسای که ...

مبارکت باشه عزیزم با دل خوش استفاده کنی من بچم سالم ب دتیا بیاد تا اون موقع خدا بزرگه خیلی خوشم اومد واسه ذوق کردنت 

اول یه صلوات بفرست.من مطمئنم خوشبخت خوشبخت هستم چونکه هرچه دارم رو عاشقانه دوس دارم  من از خدا هستم و خدا سراسر انرژی مثبت است. یه روزی میرسه که من ۷۰ سال دارم  و تایپیک هام رو میخونم لذت میبرم چونکه اون زمان همسرم بچه هام همه خوشبخت و سالم هستیم،خدایا ب حق امام حسین و حضرت عباس قسمت میدم  سلامتی و دل خوش بده ب همه .من یه اردیبشهتی خوشبختم  تاکید میکنم‌زندگیم  سراسر انرژی مثبت  و امیده. زندگی من سراسر عشق و محبت و انرژی مثبته.من پشتم به خدا گرمه خدا هم هوای منو داره عاشقتم خدا جونم.  روزهای خوب و خوبتر در راه است. ۴ تا محبوب خدا همیشه بهشون پناه میبرم و دستم رو رد نمیکنن ۱.امام حسین علیه السلام. ۲.آقا ابلفضل.۳.امام زمان عج الله تعالی فرجه الشریف. ۴.امام رضا ضامن آهو. عاشقتونم که هر وقت صداتون زدم اومدید و از طرف خدا برام هدیه آوردید. من قطعا هم موفق هستم و هم خوشبخت. خدایا مواظب همسرم  و بچه هام باش.  دوست دارم معبود من. پیش ب سوی سعادت 😚😚😚😚😚😚😚😚پیش بسوی انرژی مثبت 😍پیش بسوی  عشق 😚😙😍😍
خوب بگو خوب نیست😂چرا میپیچونی

کلاچقدشد؟همشومامانتیناخریدن؟

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤
به خدا پولدار نیستیم😥 بالاخره باید از بعضی چیزا بزنیم تا پول خرید جور شه😁البته اینم بگم لباسای که ...

یعنی قیمت ها ایقد داره میره بالا آخه من هنوز دوماهه جنسیت مشخص نیی بینم لباس دختر یا پسر بگیرم

کرمانشاه و شهرهای تشیعع نشین رسم جهاز دارن. ولی شهرهای کورد و سنی رسم ندارن.

من کوردم سنندج. ولی خب جهاز بردم البته بجز تی وی و کمد لباس و گاز. 

لطفا برای ازدواج خواهرم و بهتر شدن وضعیت زندگیمون دعاکنید دوستای گلم.
ما دخترا هرچی خونوادمون بگه 😐😐😐مثلا من نمیخاستم با خونواده شوهر یجا باشم لالمونی گرفتم😐😐الانم ب ...

انشاا...مستقل بشی گلم. اعتدالش خوبه.‌نه مثل بعضی ها ریخت و پاش، و نه با هیچی، زندگی رو شروع کردن. همکلاس خودم عرب زبان هست، نساری، باهم عقد و عروسی کردیم‌.۸ساله که مستقل نشده. اوارس طفلی. شده اشپز خانواده، چون خونه ی خودشون نیست و همه در رفت و امدن.  چاره ای هم نداره🙁

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
اووووووووو.منم میخوام برا دخترم بخرم نمیدونستم انقد گرونه.ولی خوشکله.به سلامتی و دل خوش استفادش کنید

من چند روز پیش رفتم عبدل آباد اگه خونتون تهران، یه  خیابونش که تخت کمد مبل میفروشن همه جور قیمت بود تک درش 400تومن دو درش 600تومن ،چون خونه مون یه خوابه تک در سفارش دادم 

خدایا زایمان همه مامانا راحت باشه دخترمنم سلامت بهم برسون میشه برام دعا کنین🌸🌸🌸،خدایا هزاران مرتبه شکر بابت هدیه ای که بهم دادی خودت مراقبش باش،خدایا هیچ مادری رو چشم انتظار نذار ،توکلت علی الله (رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ)
2706