2703
2553

انشاللع جهازدخترت مبارکه عزیزم 😍😍

ماهمه همسفریم،،،،،،،،،،،                                    مقصدش کوی خدا،،،،،،،                                                  ما ز اقلیمی پاک ،،،،،،،،،،،                                               که بهشتش نامندبه چنین رهگذری آمده ایم ،،،،،،،،                                          

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
خیلی شلوغ بازی در اوردی استارتر جان. یکم سلیقه داشته باش.. بچه گه گیجه میگیره که بیاد تو این اتاق

دقیقا یاد اون هایی افتادم که تو جهاز سرویس بهداشتی و حموم رو تزیین میکنن و حوله اینارو پخش میکنن که چی بشه 

آموزش بورسبه صورت مبتدی و با زبان ساده در این کانال لینک:navasanbazrexa@ همراه با تحلیل
منم ساك حمل رو ميخوام 

اینستا دارین عزیزم؟ از چه طریق باهاتون در ارتباط باشم

بافت انواع سیسمونی کیف،سبد،فرشینه،سبدکریر،صندل،زیربشقابی و... تریکو با قیمت مناسب وکیفیت بالا قابل شست وشو
2714
خیلی شلوغ بازی در اوردی استارتر جان. یکم سلیقه داشته باش.. بچه گه گیجه میگیره که بیاد تو این اتاق

قراره جمع بشه خیلی چیزا برای ثبت یادگاری همه رو چیدم عزیزم😉😄😁

خوشبحالتون ما هم رسم داریم ولی مامانم به خودش نیاورد اصلا حتی یک جفت جوراب نخرید برای بچه م گفت ندار ...

اخی الهیی

من ک از الان دارم واس خودم پول جمع میکنم روزی روزگاری بچه دار شدم بفروشم سیسمونی بخرم از طرف مامانم اینا

ممنون میشم برای سالم بدنیا اومدن توراهی من دعا کنید.
اخی الهیی من ک از الان دارم واس خودم پول جمع میکنم روزی روزگاری بچه دار شدم بفروشم سیسمونی بخرم از ...

منم خودم خریدم یک مقدار هم شوهرم خرید

آرامبخش ها حافظه ام را پاک کرده اند ..اما     دلم میگوید من کسی را بسیار دوست میداشتم...
2706