2726
نه اصلا. ولی بعضی شهرای کورد نشین جهیزیه نمیدنن ولی شانس بد ما تو تین شهرا نیستیم😕😕

😁😁

علمدار ما این بار هم از سرزمین فرات برنگشت😭😭😭🖤            سردار خوبی ها تو همیشه در قلبمان زنده ای 😭😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها ب نظرتون روروعک ب درد میخوره بگیره آدم یا نه؟

نه نه تنها به درد نمیخوره بلکه میگن برای بپه مضره

یک نفر نان داشت اما بینوا دندان نداشت .....آن یکی بیچاره دندان داشت اما نان نداشت..... آنکه باور داشت روزی میرسد بیچاره بود..... آنکه در اموال دنیا غرق بود ایمان نداشت... دشت باور داشت گرگی در میان گله بود . .. گله باور داشت اما من نمیدانم چرا باور سگ چوپان نداشت...... یک نفر پالان خر را در میان خانه پنهان کرده بود..... آن یکی با بار خر میرفت و خر پالان نداشت... یک نفر فردوس را ارزان به مردم میفروخت.... نقشه ها کو داشت در پندار خود شیطان نداشت.. ....هر کجا دست نیازی بود بر سویی دراز..... رعیت بیچاره بخشش داشت اما خان نداشت.........
2728

به دل خوش ازش استفاده کنین .......نامادری من نذاشت بابام سیسمونی بده خدا ازش نگذره ولی برا سما خخخخخخللللییی خوشحال شدم😍

روز قیامت خدا پشت میزش نشسته نامه عمل منو میبینه عینکشو درمیاره یکم چشاشو میمالونه میگه بیا بغلم توف به این سرنوشتی که تو داشتی😢😞😞
کی گفته رسم جهاز ندارن اتفاقا داریم هم جهاز هم سیسمونی ولی در حد مهریه زیادم پریز بپاش نداریم

خانمی گفتم بعضی از شهرهاش. منبخاطر شغلم که شهرستان استان کرمانشاه رو رفتم وزندگی کردم. 

مثلا پاوه رسم جهاز دارن سیسمونی ندارن

روانسر ثلاث جوانرود سرپل(کرد ااش) هیچکدوم از این رسمارو ندارن 

استان کردستان . سقز . بو کان مریوان . رسم ندارن

سنندج کامیاران رسم دارن فقط جهاز

وووو

خوشبحالتون ما هم رسم داریم ولی مامانم به خودش نیاورد اصلا حتی یک جفت جوراب نخرید برای بچه م گفت ندار ...

باز تو بهتری نامادری من خون به پا کرد 

روز قیامت خدا پشت میزش نشسته نامه عمل منو میبینه عینکشو درمیاره یکم چشاشو میمالونه میگه بیا بغلم توف به این سرنوشتی که تو داشتی😢😞😞
2706