2726
مادرم اینا خریدن دقیق اطلاع ندارم ولی حدود ۱۰ فک میکنم شاید کمی بیشتر یا کمتر😉🤗😗😻

به سلامتی عزیزم نه بنظرم شاید بیشتر شده باسه. مادرم برای خواهرم‌ پارسال با اینکه از مال شما خیلی کمتر بود حدودا ده تومن شد. الان ک قیمت ها بیشتر شده.

من چون از قیمتای جدید اطلاع ندارم پرسیدم و اینکه اگه ۱۵ تومن هم گرفته باشن بازم عاااالی خریدن. کاش ادرس ازشون بپرسی برام ممنون میشم ازت.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میگم شما تا چند سالگی بچه وسایلشو تهیه میکنید😲😲😲😲 ما که سیسمونی یکی دو دست لباس میگیرم با توری ...

انشالا سلامت باشن بچتون کوچولوی کم خرج😗😄

2728
به سلامتی عزیزم نه بنظرم شاید بیشتر شده باسه. مادرم برای خواهرم‌ پارسال با اینکه از مال شما خیلی کمت ...

از جایی نخریدن که معروف اینا باشه از سیسمونی های نزدیک خونمون😉😄😁

چجوری شوهراتونا راضی کردید؟

راضی نکردم، عقایدمون عین هم هست، به رسم و رسومات عقیده نداریم، عقیده داریم که زن و مرد باهم باید زندگیشون و بسازن ، نه من جهیزیه سنگین گرفتم ، نه شوهرم عروسی گرفت، با اینکه داشتیم از نظر مالی، الان بعد از عروسی خونمون تکمیلی خدارو شکر، بچه هم گفتیم بدنیا بیات ایشالا خورد خورد هر چی لازمه و به دلمون بشینه بخریم، سه نفری 😁

اسی دلمممم رفت با وسیله هاش😍😍دخملم۵/۵سالست.‌هر چی ببینم گوگولی باشه براش،میگیرم. برای قل داداشش هی ...

اینهمه چیزای قشنگ واسه پسر میشه خرید،عشق من اینه که واسه پسرم لباس بخرم و با کفش و کتونی مناسب ست کنم،  یه دنیا اسباب بازی گوگولی و قشنگ میشه خرید ،دلم ضعف میره واسه هرچیزی که به پسرم مربوطه

2706