2726
اسی مبارکتون ب خووشی استفاده کنی. فقد اسی اون تاب رو اگه ميتونی ببر عوض کن از ای تاب خارجیا جنس خوبا ...

ععع جدی؟آخه مامانم اینا خرید کردن از این تاپ هم پسر داییم داشت بعد از یه مدت باید جلوشو دربیاری بعد پشتشم دربیاری روی خود کارتون تاپ هم زده😄🙃امتحان کن😉

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
الان یه عده میان میریزن سرم ولی نذارید از این عکسا، شاید یکی باردار باشه و نتونه برا بچه ش تهیه کنه. ...

عزیزم الان اینستا پر از اینجور چیزاست آدم هوس میکنه بزاره میدونم از جهتی کارم اشتباه بود خیلیها حسرت میکشن اما برای بعضیا مفیده اینجور تایپیکا چون جهت ایده میشه😉من خودم به شخصه انقدر دلم میخواست کسی بفرسته برام سیسمونیشو🤗

عزیزم مبارکت باشه . انشالله به سلامتی از همشون استفاده کنی. با عرض پوزش چقدر شده سیسمونیت؟؟

مادرم اینا خریدن دقیق اطلاع ندارم ولی حدود ۱۰ فک میکنم شاید کمی بیشتر یا کمتر😉🤗😗😻

مبارکت باشه چقدر هزینه سیسمونیت شد چبیاشو جدا بگو،سرویس روروک و کالاسکه و.... جدا بگو،لباساشوهم جدا ...

عزیز مادرم خریده دقیق اطلاع ندارم اما تخت و کمد و سرویس کالسکه حدود ۴ شد فکر میکنم

میگم شما تا چند سالگی بچه وسایلشو تهیه میکنید😲😲😲😲

ما که سیسمونی یکی دو دست لباس میگیرم با توری روی گهواره که معمولا گهواره ها دست ب دست میشن خیلی کم پیش میاد کسی گهواره بخره.. با حوله و شامپو و روغن بچه و ساک واسه وسایلش و چند وسیله ضروری دیگه

من پارسال برج ۵ بچم دنیا اومد کل سیسمونیش فک کنم ۳۰۰تومن شد همین

عزیزم الان اینستا پر از اینجور چیزاست آدم هوس میکنه بزاره میدونم از جهتی کارم اشتباه بود خیلیها حسرت ...

همون اینستاشم از نظر من اشتباس، عکس حهیزیه و چیدمان خونه و طلا و سیسمونی و ..... دیگه شورش و در آوردن واقعا

البته از نظر ایده گرفتن خوبه ولی واسه کسایی که همه در یه سطحن، نه پیش کسی که ممکنه توان تهیه ش و نداشته باشه. این نظر منه البته و نظر شما هم محترمه

مبتلایم کرده ای، درمان نمیخواهم که عشق ❤ ؛ بی گمان شیرین ترین بیماریِ دوران ماست.../.
2706