2737
2734
اووووووووو.منم میخوام برا دخترم بخرم نمیدونستم انقد گرونه.ولی خوشکله.به سلامتی و دل خوش استفادش کنید

ممنون عزیزم ایشالا که پولش جور شههه 🙃😻

این مدلشو تو بازار شیشه بیضی هست این مدل مستطیل و اینارو خواهرم خودش سفارش داد اینجوری درآوردن🙄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استارتر مبارک باشه انشاالله گل دخترت بسلامتی از همه وسایلش استفاده کنه خییلی قشنگن دعا کن خدا ی دخترم ب من بده😚😚😚

خداجونم میگم چرا تقاص سیبی ک‌حواخانوم خورده رو فقط ما ایرانیا داریم پس میدیم😒😒

باور کن الان تک تک اسم هاشون یادم نمیاد بس که بی خود هستن 

ولی روروئک نگیر، سرویس قابلمه به دردت نمیخوره، تا زیر شش ماه قاشق و بشقابش به دردت نمیخوره فقط شش هفت ماه باید وسیله اضافی نگه داری 

تخت نوزاد نوجوان بدردت نمیخوره چون خود تخت نوزاد تا شش سالگی قابل استفاده است بعد از اون هم کلی خودشون سلیقه بهم میزنن و عملا دیگه تخت داغون میشه تا به نوجوونی برسه 

اسباب بازی خصوصا اونهایی که خیلی صدا میدن رو یا نگیر یا کم بگیر چون اولش جذابیت داره بعدا خودت رو کلافه میکنه و باعث میشه که همه باطریها رو در بیاری، اسباب بازی رو بزار تو مراحل رشدش متناسب بخر 

یا ساک حمل نوزاد بگیر یا کریر 

کفش زیاد نگیر چون سایز پای بچه خیلی زود تغییر میکنه و ممکنه به فصل نباشه 

جوراب شلواری چه دختر چه پسر بگیر، لباسهای زیردکمه دار بگیر، 

سر همی ها و شلوارها یا کاپشنی که جوراب داره متصل باشه نگیر چون بعد از یه مدت کوتاه به خاطر قد کشیدن بچه عملا بی استفاده میشه

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘
2728
باور کن الان تک تک اسم هاشون یادم نمیاد بس که بی خود هستن  ولی روروئک نگیر، سرویس قابلمه به در ...

ببخشید که زیاد شد فقط تجربیاتم بود

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘
اصولا مادرا چون با دخترشون رو درواسی ندارن هر طور راحتن رفتار میکنن و برعکس جلو عروساشون میخوان پز ب ...

عزیزم بهش گفتم همه چیز رو ... هرچی برای دخترم میخریدم میگفت چه قشنگه منم برم برای آیدا ( دختر داداشم  ) بخرم آخر یک روز کفری شدم گفتم برای من که نخریدی ولی برای آیدا داری سیسمونی میخری ظاهرا  ...ناراحت شد حسابی 

آرامبخش ها حافظه ام را پاک کرده اند ..اما     دلم میگوید من کسی را بسیار دوست میداشتم...
استارتر مبارک باشه انشاالله گل دخترت بسلامتی از همه وسایلش استفاده کنه خییلی قشنگن دعا کن خدا ی دختر ...

ایشالا عزیزم 😻😄حاجت دلت با حکمت خدا یکی باشه😁😄😍

2738
عزیزم بهش گفتم همه چیز رو ... هرچی برای دخترم میخریدم میگفت چه قشنگه منم برم برای آیدا ( دختر داداشم ...

کل صحبتت همین بود که تعریف کردی یا ادامه داره؟

خب واقعا چرا؟دلیلش چیه واسه کاراش؟

😍https://app.komodaa.com/invite/460488  😍
عزیزم جاکفشی رو چندتهیه کردی؟اماده بود یا ساختن برات؟

نه 😂از این جای گلدونیا بود که تو بازار و کوچه خیابون پره 😂بعد دیدم به این کفشا بیشتر میخوره گلدوناشو برداشتم و اینو گذاشتم جاکفشی😁😄حالا خوب شده؟🤗😂

کل صحبتت همین بود که تعریف کردی یا ادامه داره؟ خب واقعا چرا؟دلیلش چیه واسه کاراش؟

نه خیلی حرفها بهش زدم هر چی تو دلم بود گفتم. .. دلیلش اینه که باید هوای عروس مو داشته باشم که پسرمو اذیت نکنه 😞😞😞😞

آرامبخش ها حافظه ام را پاک کرده اند ..اما     دلم میگوید من کسی را بسیار دوست میداشتم...

اسی مبارکتون ب خووشی استفاده کنی. فقد اسی اون تاب رو اگه ميتونی ببر عوض کن از ای تاب خارجیا جنس خوبا ک بزرگترن بخر.من برادخترم از اینا خریدم وقتی مینشست دیگه باور کن انقد تنگن چون بچه مای بیبی داره فقد از هشت ماهگی تا ده ماهگی استفاده کرد بعد کوچیک شد در صورتی ک اقوام از ای بزرگا گرفتن الآن ک پنج سالس بچه استفاده میکنه و اینکه ی خط دارن جلوشون برجسته همش پا بچه رو خط و خشی میکنه

الان یه عده میان میریزن سرم ولی نذارید از این عکسا، شاید یکی باردار باشه و نتونه برا بچه ش تهیه کنه. غصه میخوره، دلش میگیره. دیدم که میگما

اسی ایشالا نینیت و صحیح و سالم تو بغل بگیری و از وسایلاش به خوشی استفاده کنه

مبتلایم کرده ای، درمان نمیخواهم که عشق ❤ ؛ بی گمان شیرین ترین بیماریِ دوران ماست.../.
2706