2726
منم به دلم موند یک روز یک چفت جوراب دستش بگیره بیاره بگه برای دختری خریدم خیلی ناراحتم ازش بعد یک ما ...

لابد خواسته جلوشون کم نیاره ولی با شما بی ریا برگزار کرده

😍https://app.komodaa.com/invite/460488  😍
درسته همه مون ذوق داریم.. ولی یه جورایی خیلی از این خریدها واس بچه نیست واس تخلیه کردن خودمونه.. &nb ...

به رسم عادته دیگه🙃😄درسته ذوق داریم واشه خرید ولی الحق که چیزای دخترونه و همه جور پسنده😉😁هر دختر بچه ای که دیده با ذوق خواسته

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مبارکتون باشه، الهی که به سلامتی و با سایه پدر و مادر بدنیا بیاد و خوش قدم و خوش روزی باشه 

ولی خدایی اینقدر زیاد خریدی، اینهمه پدر و مادر تون تو زحمت افتادن اصلا معلوم نیست، انگار یه انبار وسیله رو ریختی رو سر و کول همدیگه 

من نمیفهمم چرا جهیزیه ها و سیسمونی ها رو اینقدر زیاد میدن

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘
2728
لابد خواسته جلوشون کم نیاره ولی با شما بی ریا برگزار کرده

فکر میکنم دیگه زیادی بی ریا شد آخه منم جلو خانواده شوهرم خجالت کشیدم 

آرامبخش ها حافظه ام را پاک کرده اند ..اما     دلم میگوید من کسی را بسیار دوست میداشتم...
فک میکنم ۷۵ عزیزم😻

مبارک خودتون ونی نی نازتون باشه 

سیسمونیش خیلی ناز بود 

(چیزچیست) ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کلمه ایست شگفت انگیز در زبان فارسی که میتواند جایگزین کلماتی دیگر شود.   
مبارکتون باشه، الهی که به سلامتی و با سایه پدر و مادر بدنیا بیاد و خوش قدم و خوش روزی باشه  ول ...

عزیزم زیاد نیست چون خواستم تو عکس بهتر مشخص بشه همه رو باز کردم مثلا لازم نیست پتو هارو یه مدت بعد ها لازم میشه من برای یادگاری گرفتن چیدم

😄😃در حد توان بوده شایدم یکم بیشتر😉اما قضاوت کار درستی نیست😗

من میخواستم تخت حمل و ساک چقدر میشه هزینش؟؟؟؟

سبد حمل سایز بزرگ با سایه بان حدود 300 تا350

ساک هم بستگی به اندازه داره

بافت انواع سیسمونی کیف،سبد،فرشینه،سبدکریر،صندل،زیربشقابی و... تریکو با قیمت مناسب وکیفیت بالا قابل شست وشو

اگر هر کدوم از شماها که تهران هستید و میخوایید سیسمونی بخرید که قیمتش مناسب دربیاد، یه سر به انبار سیسمونی آقا بزرگ بزنید، قیمت‌هاش خوب هست من چند تا لباس هم گرفتم جنسش خوب بود، چون نوزاد زود لباس هاش کوچیک میشه 

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘
یکی از آشنا ها.. انقدر سیسمونی گرفته بود و اسباب بازی که روی تخت بچه ام پر بود.. الان دخترشون 3 سالش ...

ببخشید نفهمیدم چه ربطی داشت سیسمونی خریدن به طلاق عاطفیشون ؟؟؟

(چیزچیست) ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کلمه ایست شگفت انگیز در زبان فارسی که میتواند جایگزین کلماتی دیگر شود.   
فکر میکنم دیگه زیادی بی ریا شد آخه منم جلو خانواده شوهرم خجالت کشیدم 

حالا خواهرم انقدررر ذوق داشت برای خرید سیسمونی من و هر چیزی خوشش میومد انقدر اصرار میکرد تا مادرم بخره 

مسلما چیز زیبا هم گرون هست

در صورتی که از الان که مجرده میگه ن جهیزیه میبرم نه سیسمونی😂😂هر چی میشه میگه شوهرم باید بگیره

گفتين بوشهر هستين يا تهران ؟؟؟درخواست دوستي ميدم قبول كنيد لطفا مرسي

بوشهرم عزیزم ولی ارسال به سراسر کشور دارم با پست پیشتاز

قبول کردم عزیزم

بافت انواع سیسمونی کیف،سبد،فرشینه،سبدکریر،صندل،زیربشقابی و... تریکو با قیمت مناسب وکیفیت بالا قابل شست وشو
2706