2703
2553
منظورت کتونیه رو پایینه؟اینو فک میکنم حدودا ۵۰ ۶۰ خریدیم اگه اشتباه نکنم

آره صورتیه با خطای سفید.... مرسی عزیزدلم که جواب دادی ایشالا نی نیت به سلامتی به دنیا بیاد

ایشالا عزیزم😗😻منم بعد از چند سال بالاخره خدا داد بهم

جدی؟؟؟ پس حالمو درک میکنی التماس دعا دارم ازتون 😘😘😘

واسه بچه دار شدنم صلوات میفرسی؟ 🙏...... ولا تنقطوا مِن رَحمةِالّله.......خدای مهربونم شکرت 😍...... خداجونم مراقب همه نی نی های تو راهی باش سلامت بزسن به آغوش مادراشون مراقب  زهرای(رستا) منم باش 🙏امین🙏....خانما تاپیک معجزه بارداریمو گذاشتم،،، شاید بدردتون خورد،،،، ((خدای مهربونم شکرت بابت فرشته کوچولوی نازنینم،، دخترم 11 مرداد 99 بدنیا اومد)) 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
آره عزیزم درک میکنم شدیددد من یه بارم باردار شدم متاسفانه منجر به سقط شد😥😞

اخی بمیرم، انشالاه خدا دخترتو برات نگه داره  گلم مادر شدنتون رو تبریک میگم عزیزم،،، 😍😘

واسه بچه دار شدنم صلوات میفرسی؟ 🙏...... ولا تنقطوا مِن رَحمةِالّله.......خدای مهربونم شکرت 😍...... خداجونم مراقب همه نی نی های تو راهی باش سلامت بزسن به آغوش مادراشون مراقب  زهرای(رستا) منم باش 🙏امین🙏....خانما تاپیک معجزه بارداریمو گذاشتم،،، شاید بدردتون خورد،،،، ((خدای مهربونم شکرت بابت فرشته کوچولوی نازنینم،، دخترم 11 مرداد 99 بدنیا اومد)) 
استارتر همه چی عالیه فقط ماشین شارژی نگرفتی

یکی از آشنا ها.. انقدر سیسمونی گرفته بود و اسباب بازی که روی تخت بچه ام پر بود.. الان دخترشون 3 سالشه. همش وسط خودش و شوهرش میخوابه. یه جورایی طلاق عاطفی شدن.. خب اگر آدم یه چیزهایی رو بذاره بچه عقلش رسید سنش رسید خودش انتخاب کنه واسش بگیرین بهتر نیست؟

2714
مبارکه عزیییزم ایشالا جهاز خریدنش😍😍😍😍 میشه بگی کلا چقدر شد😄قیمت همشون؟؟

عزیزم حساب نکرده مامانم کامل ولی لااقل یه ده تومن بزار کنار حدود اینجوریه

سیسمونیتون قشنگ بود عزیزم 😍ان شاالله به شادی و سلامتی ازش استفاده کنین...

یه چیزی که ما رسم داریم اینه که هم لباس دخترونه میذارن هم پسرونه 😑بعد خالم هر دوتا بچش پسر شد لباس دخترونه ها رو بخشید 😂😂😂انقدم ناز بودن یکی دوتاشو تن پسر دومش کرد...خداروشکر تو نی نی سایت ندیدم همچین چیزی 😂

لا اِله اِلّا اَنت سبحانک اِنّي كُنتُ مِن الظّالِمينفَاسْتَجَبْنَا لَهُ وَنَجَّینَاهُ مِنَ الْغَمِّ وَكَذَلِكَ نُنجِی الْمُؤْمِنِینَ
2706