2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم چقدر ذوق داره دیدن سیسمونی 

من برای نی نی مون ان شاللع زودتر بیاد تو دل مامانش یه پستونک خریدم انقدر نگاش میکنم دلم میخواد براش خرید کنم این پستونک چند ماه پیش خریدم که آزمایشم مثبت شد هدیه بدم به شوهرم 🤕

کاهش وزن برای بارداری هر چه زودتر 🤕وزن العانم ۷۴و۵۰۰ ..وزن هدف اول ۷۰ ...هدف دوم ۶۸ ...هدف سوم ۶۵ ،یه دعای خیر هم جهت نینی دارشدنمون بکنید شاید خدا به دعای شما کمکمون کرد 😘 
2731

وااای عزیزممم کلی سر ذوق اومدم خدا حفظ کنه دلبر شیرینت رو امیدوارم همیشه سایه پدر و مادر روی سرش باشه

تولید کننده انواع میوه خشک و لواشک خالص عسل و زعفران با کیفیت صادراتی ارسال به همه شهرها و خارج از کشور😍کانال تلگرام 👈 https://t.me/khanemivekhoshk  پیج اینستاگرام 09157112469👇 https://instagram.com/Khanemivekhoshk
ما هم همینطور .  بعضی شهر های کردنشین اصلا رسم جهاز وسیسمونی ندارن...

وا والا من خودم کوردم جهاز کامل بردم یخچال ساید ظرفشویی لباسشویی آخرین مدل و و و...سیسمونی هم  کامل خرید برام 100 تومن هم پول بهم داد

خدایا مراقب دختر وهمسرم باش اخه عاشقشونم
دختر من ۸ سالشه قضیه سیسمونی رو شنیده میگه مامان چه احمقانه مگه من بچه بابابزرگ مامان بزرگم  او ...

چه خوب که شعور دخترت از خیلی از خانمها و دخترهای بزرگ و حتی متاهل بیشتره

(قلندرتپه) ما انسان بودیم...تا زمانی که،نژاد ارتباط‌مان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیم‌مان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.
2738

مبارک باشه خدا برات حفظش کنه عزیزم،،، برا بچه دار شدن منم دعا کنید حسرت بدل نشم ببینم این روزای قشنگو

واسه بچه دار شدنم صلوات میفرسی؟ 🙏...... ولا تنقطوا مِن رَحمةِالّله.......خدای مهربونم شکرت 😍...... خداجونم مراقب همه نی نی های تو راهی باش سلامت بزسن به آغوش مادراشون مراقب  زهرای(رستا) منم باش 🙏امین🙏....خانما تاپیک معجزه بارداریمو گذاشتم،،، شاید بدردتون خورد،،،، ((خدای مهربونم شکرت بابت فرشته کوچولوی نازنینم،، دخترم 11 مرداد 99 بدنیا اومد)) 
اسی ببخشیدا یه سوال این کفش صورتی جورابیارو که پایینه چند گرفتی من مغازه کفش بچگونه دارم میخوام ببین ...

منظورت کتونیه رو پایینه؟اینو فک میکنم حدودا ۵۰ ۶۰ خریدیم اگه اشتباه نکنم

مبارک باشه خدا برات حفظش کنه عزیزم،،، برا بچه دار شدن منم دعا کنید حسرت بدل نشم ببینم این روزای قشنگ ...

ایشالا عزیزم😗😻منم بعد از چند سال بالاخره خدا داد بهم

2706