2726
مبارکا باشه 😌🙌 فقط یه سوال اون اسباب بازیایی ک مناسب 4 یا 5 سال ب بعده رو چطور نگه میدارین...بچه ...

عزیزم قراره جمع بشه گفتم عکس بگیریم یادگاری بعد اسباب بازیارو تا حدودی جمع کنم مثل اون آشپزخونه و ...یا اینکه روروئک و کالسکه و ماشین و اینا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهره من کرمانشاهیه. خودم اهوازی و فارس. همه چیز باخودم بود. خیلی هم تاکید کردن کامل باید بیاری🤣

دختراشون جهاز میبرن؟

#مهدی جان.....باید به پای اسم قشنگت بلند شد.....شوخی که نیست،صحبت سلطان عالم است.....
2728
عرب زبان هستید؟ خیلی صبورید خداییش.سخته زندگی با خانواده شوهر. من اهوازیم اصالتا دزفولی. همه چی باخو ...

اره عرب زبانم  ،نه من طبقه اول خونه مادر شوهرم میشینم  ولی وسایله خونه رو خودمون قسطی گرفتیمو وداریم میگیریم به مرور جم میشه من خیلی از خانما اینجا شنیدم جهاز اوردن ولی خونه مادر شوهرشونن

شوهره من کرمانشاهیه. خودم اهوازی و فارس. همه چیز باخودم بود. خیلی هم تاکید کردن کامل باید بیاری🤣

کرمانشاهی ها خوبن؟

#مهدی جان.....باید به پای اسم قشنگت بلند شد.....شوخی که نیست،صحبت سلطان عالم است.....
دختراشون جهاز میبرن؟

بله ميبرن.من عروس كرمانشاهيام

خودم جهاز اوردم 

شوهرم ٤ تيكه سنگيا رو گرفت.

خواهر شوهررم هم همينطور 

جهاز برد.چهار تيكه هم همسرش خريد

لحظات زندگي چموش اندوتنها تو جهان مرا متعادل ميكني❤️
2706