2737
2734

اسی دلمممم رفت با وسیله هاش😍😍دخملم۵/۵سالست.‌هر چی ببینم گوگولی باشه براش،میگیرم. برای قل داداشش هیچی نمیگیرم🤣 پسرا وسیله گوگولی نیست براشون

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مرسی که گفتی لطف کردی راستش منم  فاطمه خالی بیشتر دوست دارم

خیلی هم عالی❤❤❤❤ انشاا... بزودی دامنتون سبز بشه😘😘فدات کاری نکردم🤗

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
چ جالب جهاز نمیدین ؟فقط دختر عجب

اره دیگه اخه چه دلیلی داره جهاز بدیم گره تو ازدواجمون نیست نه پسر خونه میزاره نه دختر جهاز میده یا باخونواده شوهر زندگی میکنه یا خونه جدا میگیره اجبار نیست ولی خیلی واسه راحتیشون خونه میگیرن

2738
اره دیگه اخه چه دلیلی داره جهاز بدیم گره تو ازدواجمون نیست نه پسر خونه میزاره نه دختر جهاز میده یا ب ...

عرب زبان هستید؟ خیلی صبورید خداییش.سخته زندگی با خانواده شوهر. من اهوازیم اصالتا دزفولی. همه چی باخودم بود. خونه هم با شوهرم.

کرمانشاهی اینجا کسی هست؟ رسم جهاز دارین؟

شوهره من کرمانشاهیه. خودم اهوازی و فارس. همه چیز باخودم بود. خیلی هم تاکید کردن کامل باید بیاری🤣

2706