2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زیباست

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                
قربونت.حتما دعا میکنه.دختر خیلی خوبه

اره خودم دوتا پسر دارم دلم اونکی گل خدا رو هم میخواد 

ظهور و سلامتی اقامون صلوات😍دعا کنین دختر دار هم بشم انشالله حاجت قلبیتون براورده بشه 😍😍😍😍😍😍
2728
خوشبحالتون ما هم رسم داریم ولی مامانم به خودش نیاورد اصلا حتی یک جفت جوراب نخرید برای بچه م گفت ندار ...

مامانه منم شلوغ نکرد زیاد کم خرید ولی خودمون کمو کسریاشو گرفتیم مادرشوهرم اینا نفهمیدن خودمون بیشترشو گرفتیم تا دوچرخه و ماشین سارژی خودمون گرفتیم

نیست تو سیسمونیش بچه بازی کنه ..استارتر بخر .

😂😂😂😂😂

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                
چه موردی داره میگی؟

بعضی از مادرها بجای استفاده از اسم جای خصوصی بچشون،، به اون قسمت  ناز میگن😐 ۹۰درصد مادرها😑 خداییش  این چه اسمیه

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀

من خیلی حساسم دوس دارم بهترین چیز و بخرم واس سیسمونی چند وقت پیش جاریم بچش به دنیا اومد ۱۲ تومن پول سیسمونیش شد،خیلی قشنگه وسایلاش

مامانه منم شلوغ نکرد زیاد کم خرید ولی خودمون کمو کسریاشو گرفتیم مادرشوهرم اینا نفهمیدن خودمون بیشترش ...

منم به دلم موند یک روز یک چفت جوراب دستش بگیره بیاره بگه برای دختری خریدم خیلی ناراحتم ازش بعد یک ماه برای بچه دادشم یک میلیون طلا خرید 😳😳

آرامبخش ها حافظه ام را پاک کرده اند ..اما     دلم میگوید من کسی را بسیار دوست میداشتم...
بعضی از مادرها بجای استفاده از اسم جای خصوصی بچشون،، به اون قسمت  ناز میگن😐 ۹۰درصد مادرها😑 خد ...

جدی میگی🤣🤣🤣🤣 فاطمه میزارم خالی

ظهور و سلامتی اقامون صلوات😍دعا کنین دختر دار هم بشم انشالله حاجت قلبیتون براورده بشه 😍😍😍😍😍😍
2706