1373
1341
اره ميرفت خونه عمه اش همش با خاله بازى و جارو برقى دختر عمه اش بازى ميكرد تو خونه هم كلن قورى و استك ...

خوبه این کارارو یاد بگیره بعدا همسر خوبی میشه😊😊🌼

میشه برای سلامتی امام زمان (عج) یه صلوات بفرستین🙏🌼😘 آدم نون قلب خودشو میخوره💓

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

خوشبحالتون ما هم رسم داریم ولی مامانم به خودش نیاورد اصلا حتی یک جفت جوراب نخرید برای بچه م گفت ندار ...

اخی الهیی

من ک از الان دارم واس خودم پول جمع میکنم روزی روزگاری بچه دار شدم بفروشم سیسمونی بخرم از طرف مامانم اینا

اخی الهیی من ک از الان دارم واس خودم پول جمع میکنم روزی روزگاری بچه دار شدم بفروشم سیسمونی بخرم از ...

منم خودم خریدم یک مقدار هم شوهرم خرید

آرامبخش ها حافظه ام را پاک کرده اند ..اما     دلم میگوید من کسی را بسیار دوست میداشتم...
1350

ماها رسم جهاز داریم اما سیسمونی نه راستش بخواید  ماها ایقد برا بچه چیز نمیخرم یه هفته قبل تولد یه پتو یه تشک چند دست لباس پستونک 🙄🙄🙄🙄 شاید اگه من پولدار بودم میخریدم مثلا خواهرم پارسال  بچش بدنیا اومد یه هفته قبل زایمان رفت چنتا لباس بچه یه پتو اینا گرفت 🙄🙄🙄🙄🙄 منم الان حامله ام چند دست لباس میگیرم با پتو و یه شامپو فیروز🤣🤣🤣🤣🤣

ماها رسم جهاز داریم اما سیسمونی نه راستش بخواید  ماها ایقد برا بچه چیز نمیخرم یه هفته قبل تولد ...

به خدا پولدار نیستیم😥 بالاخره باید از بعضی چیزا بزنیم تا پول خرید جور شه😁البته اینم بگم لباسای که دوماه پیش خریدم زمین تا آسمون قیمتش الان فرق کرده رو هر کدوم لااقل ۴۰ ۵۰ تومن اومده

خیلی دوست دارم خودم کمک کنم واسه خریدنش اما نمیدونم چطوری

من خودم ازچندسال قبل بچه دارشدن. اسباب بازی یا لباس قشنگ میدیدم میخریدم کفش هم چندجفت خریده بودم. موقعی که مامانم میخواستم سبسمونی بخرن میگفتم مثلا فلان چیزو نخرید خودم دارم 

به خدا پولدار نیستیم😥 بالاخره باید از بعضی چیزا بزنیم تا پول خرید جور شه😁البته اینم بگم لباسای که ...

مبارکت باشه عزیزم با دل خوش استفاده کنی من بچم سالم ب دتیا بیاد تا اون موقع خدا بزرگه خیلی خوشم اومد واسه ذوق کردنت 

1226
خوب بگو خوب نیست😂چرا میپیچونی

کلاچقدشد؟همشومامانتیناخریدن؟

فقط 4 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😊نفسم بعدازشش سال انتظارویه سقط اومده تودلم....دعاکن بمونه وخونموروشن کنه ....مرسی عزیزم.😊
به خدا پولدار نیستیم😥 بالاخره باید از بعضی چیزا بزنیم تا پول خرید جور شه😁البته اینم بگم لباسای که ...

یعنی قیمت ها ایقد داره میره بالا آخه من هنوز دوماهه جنسیت مشخص نیی بینم لباس دختر یا پسر بگیرم

کرمانشاه و شهرهای تشیعع نشین رسم جهاز دارن. ولی شهرهای کورد و سنی رسم ندارن.

من کوردم سنندج. ولی خب جهاز بردم البته بجز تی وی و کمد لباس و گاز. 

لطفا برای ازدواج خواهرم دعا کنید و با یه صلوات شادم کنید ممنونم عزیزانم😊
ما دخترا هرچی خونوادمون بگه 😐😐😐مثلا من نمیخاستم با خونواده شوهر یجا باشم لالمونی گرفتم😐😐الانم ب ...

انشاا...مستقل بشی گلم. اعتدالش خوبه.‌نه مثل بعضی ها ریخت و پاش، و نه با هیچی، زندگی رو شروع کردن. همکلاس خودم عرب زبان هست، نساری، باهم عقد و عروسی کردیم‌.۸ساله که مستقل نشده. اوارس طفلی. شده اشپز خانواده، چون خونه ی خودشون نیست و همه در رفت و امدن.  چاره ای هم نداره🙁

اووووووووو.منم میخوام برا دخترم بخرم نمیدونستم انقد گرونه.ولی خوشکله.به سلامتی و دل خوش استفادش کنید

من چند روز پیش رفتم عبدل آباد اگه خونتون تهران، یه  خیابونش که تخت کمد مبل میفروشن همه جور قیمت بود تک درش 400تومن دو درش 600تومن ،چون خونه مون یه خوابه تک در سفارش دادم 

فقط 13 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا هزاران مرتبه شکر بابت هدیه ای که بهم دادی خودت مراقبش باش،خدایا هیچ مادری رو چشم انتظار نذار ،توکلت علی الله (رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ)
1364