1464
1411
دختر من ۸ سالشه قضیه سیسمونی رو شنیده میگه مامان چه احمقانه مگه من بچه بابابزرگ مامان بزرگم  او ...

راس میگه بچه

خب اومدیمو طرف وضع مالیش بد بود باید شرمنده شه جلو اقوام دوماد 😢😢 ما ک ازاین رسما تداریم ولی خب هرکی هر هدیه ای دوست داشت میده

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

وای دلم رفتت 😍منم نینی میخوام ای خدااااا 😣😢😢😭😭

فقط 20 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
واسه سلامتی نینیم که سالم و سلامت بیاد بغلم صلوات بفرستین مرسی😌
1436

استاتر همه چی عالی وخوب بود ....انشاالله مبارکش باشه و بسلامتی و دل خوش استفاده کنه 

فقط 6 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستای گلم برای گره گشایی از مشکل مالیمون (که بعد بارداریم بوجود اومده) اگه  ممکنه  صلوات بفرستین 😘خدابه زندگیتون برکت بده انشاالله                                    برای سلامتی خودتون و (مامان بابام و خواهرم و همسرم و نی نیم ) اگه ممکنه صلوات  بفرستین ....انشاالله خدا خانوادتونو سالم نگه داره  
عرب زبان هستید؟ خیلی صبورید خداییش.سخته زندگی با خانواده شوهر. من اهوازیم اصالتا دزفولی. همه چی باخو ...

ما دخترا هرچی خونوادمون بگه 😐😐😐مثلا من نمیخاستم با خونواده شوهر یجا باشم لالمونی گرفتم😐😐الانم بعد پنج سال اواره هستم خیلی اشتباه بزرگیه ادم ن سخت بگیره ن شل😟😟😟😟

عزیزم عمم بافته برا گل دخترم🤗🙊

ای جان مبارکش باشه ....من و مامانمم داریم واس دخترم لباس میبافیم ....پتوشو که جا بافتم فهمیدم باردارم ...میخوام اگه بتونم سبداشم ببافم واسش 😍😍

فقط 6 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستای گلم برای گره گشایی از مشکل مالیمون (که بعد بارداریم بوجود اومده) اگه  ممکنه  صلوات بفرستین 😘خدابه زندگیتون برکت بده انشاالله                                    برای سلامتی خودتون و (مامان بابام و خواهرم و همسرم و نی نیم ) اگه ممکنه صلوات  بفرستین ....انشاالله خدا خانوادتونو سالم نگه داره  
1432

انشاللع جهازدخترت مبارکه عزیزم 😍😍

گفتم:خدایاازهمه دلگیرم گفت:حتی من؟                      گفتم:خدایادلم راربودندگفت:پیش ازمن؟                       گفتم:خدایاچقدردوری گفت:تویامن؟                             گفتم:خدایاتنهاترینم گفت:پس من؟                             گفتم:خدایاکمک خواستم گفت:غیرازمن؟                       گفتم:خدایادوستت دارم گفت:بیش ازمن؟                    گفتم:خدایااینقدرنگومن گفت: من توام،تومن ،،،
1474
خیلی شلوغ بازی در اوردی استارتر جان. یکم سلیقه داشته باش.. بچه گه گیجه میگیره که بیاد تو این اتاق

دقیقا یاد اون هایی افتادم که تو جهاز سرویس بهداشتی و حموم رو تزیین میکنن و حوله اینارو پخش میکنن که چی بشه 

منم ساك حمل رو ميخوام 

اینستا دارین عزیزم؟ از چه طریق باهاتون در ارتباط باشم

بافت انواع سیسمونی کیف،سبد،فرشینه،سبدکریر،صندل،زیربشقابی و... تریکو با قیمت مناسب وکیفیت بالا قابل شست وشو
خیلی شلوغ بازی در اوردی استارتر جان. یکم سلیقه داشته باش.. بچه گه گیجه میگیره که بیاد تو این اتاق

قراره جمع بشه خیلی چیزا برای ثبت یادگاری همه رو چیدم عزیزم😉😄😁

1508