1874
1823
دختر من ۸ سالشه قضیه سیسمونی رو شنیده میگه مامان چه احمقانه مگه من بچه بابابزرگ مامان بزرگم  او ...

راس میگه بچه

خب اومدیمو طرف وضع مالیش بد بود باید شرمنده شه جلو اقوام دوماد 😢😢 ما ک ازاین رسما تداریم ولی خب هرکی هر هدیه ای دوست داشت میده

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1825

استاتر همه چی عالی وخوب بود ....انشاالله مبارکش باشه و بسلامتی و دل خوش استفاده کنه 

اگه ممکنه برای شادی روح همه اموات. مخصوصا. دایی عزیزم و عمه جانم یه صلوات هدیه کنین به امام حسین 🌺🌹 اگه. ممکنه واس سلامتی و آرومی بچم و خونوادم یه دونه. دیگه صلوات مهمونم کنید🌸💐
عرب زبان هستید؟ خیلی صبورید خداییش.سخته زندگی با خانواده شوهر. من اهوازیم اصالتا دزفولی. همه چی باخو ...

ما دخترا هرچی خونوادمون بگه 😐😐😐مثلا من نمیخاستم با خونواده شوهر یجا باشم لالمونی گرفتم😐😐الانم بعد پنج سال اواره هستم خیلی اشتباه بزرگیه ادم ن سخت بگیره ن شل😟😟😟😟

عزیزم عمم بافته برا گل دخترم🤗🙊

ای جان مبارکش باشه ....من و مامانمم داریم واس دخترم لباس میبافیم ....پتوشو که جا بافتم فهمیدم باردارم ...میخوام اگه بتونم سبداشم ببافم واسش 😍😍

اگه ممکنه برای شادی روح همه اموات. مخصوصا. دایی عزیزم و عمه جانم یه صلوات هدیه کنین به امام حسین 🌺🌹 اگه. ممکنه واس سلامتی و آرومی بچم و خونوادم یه دونه. دیگه صلوات مهمونم کنید🌸💐

انشاللع جهازدخترت مبارکه عزیزم 😍😍

گفتم:خدایاازهمه دلگیرم گفت:حتی من؟                      گفتم:خدایادلم راربودندگفت:پیش ازمن؟                       گفتم:خدایاچقدردوری گفت:تویامن؟                             گفتم:خدایاتنهاترینم گفت:پس من؟                             گفتم:خدایاکمک خواستم گفت:غیرازمن؟                       گفتم:خدایادوستت دارم گفت:بیش ازمن؟                    گفتم:خدایااینقدرنگومن گفت: من توام،تومن ،،،
1826
خیلی شلوغ بازی در اوردی استارتر جان. یکم سلیقه داشته باش.. بچه گه گیجه میگیره که بیاد تو این اتاق

دقیقا یاد اون هایی افتادم که تو جهاز سرویس بهداشتی و حموم رو تزیین میکنن و حوله اینارو پخش میکنن که چی بشه 

آموزش بورسبه صورت مبتدی و با زبان ساده در این کانال لینک:navasanbazrexa@ همراه با تحلیل
منم ساك حمل رو ميخوام 

اینستا دارین عزیزم؟ از چه طریق باهاتون در ارتباط باشم

بافت انواع سیسمونی کیف،سبد،فرشینه،سبدکریر،صندل،زیربشقابی و... تریکو با قیمت مناسب وکیفیت بالا قابل شست وشو
خیلی شلوغ بازی در اوردی استارتر جان. یکم سلیقه داشته باش.. بچه گه گیجه میگیره که بیاد تو این اتاق

قراره جمع بشه خیلی چیزا برای ثبت یادگاری همه رو چیدم عزیزم😉😄😁

1718