1608
1605
آره عزیزم درک میکنم شدیددد من یه بارم باردار شدم متاسفانه منجر به سقط شد😥😞

اخی بمیرم، انشالاه خدا دخترتو برات نگه داره  گلم مادر شدنتون رو تبریک میگم عزیزم،،، 😍😘

واسه بچه دار شدنم صلوات میفرسی؟ 🙏...... ولا تنقطوا مِن رَحمةِالّله.......
استارتر همه چی عالیه فقط ماشین شارژی نگرفتی

یکی از آشنا ها.. انقدر سیسمونی گرفته بود و اسباب بازی که روی تخت بچه ام پر بود.. الان دخترشون 3 سالشه. همش وسط خودش و شوهرش میخوابه. یه جورایی طلاق عاطفی شدن.. خب اگر آدم یه چیزهایی رو بذاره بچه عقلش رسید سنش رسید خودش انتخاب کنه واسش بگیرین بهتر نیست؟

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

1522
مبارکه عزیییزم ایشالا جهاز خریدنش😍😍😍😍 میشه بگی کلا چقدر شد😄قیمت همشون؟؟

عزیزم حساب نکرده مامانم کامل ولی لااقل یه ده تومن بزار کنار حدود اینجوریه

سیسمونیتون قشنگ بود عزیزم 😍ان شاالله به شادی و سلامتی ازش استفاده کنین...

یه چیزی که ما رسم داریم اینه که هم لباس دخترونه میذارن هم پسرونه 😑بعد خالم هر دوتا بچش پسر شد لباس دخترونه ها رو بخشید 😂😂😂انقدم ناز بودن یکی دوتاشو تن پسر دومش کرد...خداروشکر تو نی نی سایت ندیدم همچین چیزی 😂

لا اِله اِلّا اَنت اِنّي كُنتُ مِن الظّالِمين ☺
8
منم به دلم موند یک روز یک چفت جوراب دستش بگیره بیاره بگه برای دختری خریدم خیلی ناراحتم ازش بعد یک ما ...

لابد خواسته جلوشون کم نیاره ولی با شما بی ریا برگزار کرده

همه چی آرومه من چقد خوشحالم 
درسته همه مون ذوق داریم.. ولی یه جورایی خیلی از این خریدها واس بچه نیست واس تخلیه کردن خودمونه.. &nb ...

به رسم عادته دیگه🙃😄درسته ذوق داریم واشه خرید ولی الحق که چیزای دخترونه و همه جور پسنده😉😁هر دختر بچه ای که دیده با ذوق خواسته

مبارکتون باشه، الهی که به سلامتی و با سایه پدر و مادر بدنیا بیاد و خوش قدم و خوش روزی باشه 

ولی خدایی اینقدر زیاد خریدی، اینهمه پدر و مادر تون تو زحمت افتادن اصلا معلوم نیست، انگار یه انبار وسیله رو ریختی رو سر و کول همدیگه 

من نمیفهمم چرا جهیزیه ها و سیسمونی ها رو اینقدر زیاد میدن

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘
لابد خواسته جلوشون کم نیاره ولی با شما بی ریا برگزار کرده

فکر میکنم دیگه زیادی بی ریا شد آخه منم جلو خانواده شوهرم خجالت کشیدم 

آرامبخش ها حافظه ام را پاک کرده اند ..اما     دلم میگوید من کسی را بسیار دوست میداشتم...
1523
فک میکنم ۷۵ عزیزم😻

مبارک خودتون ونی نی نازتون باشه 

سیسمونیش خیلی ناز بود 

(چیزچیست) ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کلمه ایست شگفت انگیز در زبان فارسی که میتواند جایگزین کلماتی دیگر شود.   
مبارکتون باشه، الهی که به سلامتی و با سایه پدر و مادر بدنیا بیاد و خوش قدم و خوش روزی باشه  ول ...

عزیزم زیاد نیست چون خواستم تو عکس بهتر مشخص بشه همه رو باز کردم مثلا لازم نیست پتو هارو یه مدت بعد ها لازم میشه من برای یادگاری گرفتن چیدم

😄😃در حد توان بوده شایدم یکم بیشتر😉اما قضاوت کار درستی نیست😗

من میخواستم تخت حمل و ساک چقدر میشه هزینش؟؟؟؟

سبد حمل سایز بزرگ با سایه بان حدود 300 تا350

ساک هم بستگی به اندازه داره

بافت انواع سیسمونی کیف،سبد،فرشینه،سبدکریر،صندل،زیربشقابی و... تریکو با قیمت مناسب وکیفیت بالا قابل شست وشو
1614