1373
1341
اره دیگه اخه چه دلیلی داره جهاز بدیم گره تو ازدواجمون نیست نه پسر خونه میزاره نه دختر جهاز میده یا ب ...

عرب زبان هستید؟ خیلی صبورید خداییش.سخته زندگی با خانواده شوهر. من اهوازیم اصالتا دزفولی. همه چی باخودم بود. خونه هم با شوهرم.

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1379
مبارکا باشه 😌🙌 فقط یه سوال اون اسباب بازیایی ک مناسب 4 یا 5 سال ب بعده رو چطور نگه میدارین...بچه ...

عزیزم قراره جمع بشه گفتم عکس بگیریم یادگاری بعد اسباب بازیارو تا حدودی جمع کنم مثل اون آشپزخونه و ...یا اینکه روروئک و کالسکه و ماشین و اینا

کرمانشاهی اینجا کسی هست؟ رسم جهاز دارین؟

تا اینجایی ک من شنیدم همه چیزو پسر میخره

فقط 7 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پسر خوشگلم من و بابایی برای دیدنت لحظه شماری میکنیم 😍🤗 از طرف مامان پریسا و بابا امیر👪
شوهره من کرمانشاهیه. خودم اهوازی و فارس. همه چیز باخودم بود. خیلی هم تاکید کردن کامل باید بیاری🤣

دختراشون جهاز میبرن؟

#مهدی جان.....باید به پای اسم قشنگت بلند شد.....شوخی که نیست،صحبت سلطان عالم است.....
عرب زبان هستید؟ خیلی صبورید خداییش.سخته زندگی با خانواده شوهر. من اهوازیم اصالتا دزفولی. همه چی باخو ...

اره عرب زبانم  ،نه من طبقه اول خونه مادر شوهرم میشینم  ولی وسایله خونه رو خودمون قسطی گرفتیمو وداریم میگیریم به مرور جم میشه من خیلی از خانما اینجا شنیدم جهاز اوردن ولی خونه مادر شوهرشونن

1376
شوهره من کرمانشاهیه. خودم اهوازی و فارس. همه چیز باخودم بود. خیلی هم تاکید کردن کامل باید بیاری🤣

کرمانشاهی ها خوبن؟

#مهدی جان.....باید به پای اسم قشنگت بلند شد.....شوخی که نیست،صحبت سلطان عالم است.....
دختراشون جهاز میبرن؟

بله ميبرن.من عروس كرمانشاهيام

خودم جهاز اوردم 

شوهرم ٤ تيكه سنگيا رو گرفت.

خواهر شوهررم هم همينطور 

جهاز برد.چهار تيكه هم همسرش خريد

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لحظات زندگي چموش اندوتنها تو جهان مرا متعادل ميكني❤️
1288

عزیزم مبارک دخمل گلت باشه... تخت وکمدچقدشد؟

😊نفسم بعدازشش سال انتظارویه سقط اومده تودلم....دعاکن بمونه وخونموروشن کنه ....مرسی عزیزم.😊خدایاشکرت جگرگوشم اومدبغلمون....❤❤❤❤
1364