1600
1605
جدی میگی🤣🤣🤣🤣 فاطمه میزارم خالی

بله گلم. وااای انقد بدم میاد اینو میگن.همه ی مادرهای دور و ورمم میگن علاوه بر نی نی سایتی ها😖 قحطی اسم بود. من به دخترم یاد دادم جای خصوصی

تغییر اساسی خانه ولی سریع و کم هزینه

کاغذ دیواری سه بعدی پشت تلویزیون

اینه که میشه بدون سایه بان هم بافت با نقشای مختلف

وای چه خوشگل و گوگولین من از اینا میخواممم

یه ممد دارم تاج سرههههه    از همه ممدا بهترههههه                         امید فردای منههههه                         چرا هی میگین جریا ممد چیه؟؟ جریان نداره شوهرمه😐😐عشق قشنگم همونجوری که یه روزی با عشق و علاقه شدیم واس همدیگه همینجوری با عشق بمونیم برای همدیگه           
منم به دلم موند یک روز یک چفت جوراب دستش بگیره بیاره بگه برای دختری خریدم خیلی ناراحتم ازش بعد یک ما ...

وای بدم میاد انقد فرق میزارن حالا نداشته باشن باز ادم ناراحت نمیشه

ما هم همینطور .  بعضی شهر های کردنشین اصلا رسم جهاز وسیسمونی ندارن...

من خوزستانیم زن دادن به یه مرد خودش همه چیزه بعضیامیرن تو زندگی خودشو شوهره میگیرن بعضیا هم پدر و مادر شوهر میگیرن

ای جونم😍😍

یه ممد دارم تاج سرههههه    از همه ممدا بهترههههه                         امید فردای منههههه                         چرا هی میگین جریا ممد چیه؟؟ جریان نداره شوهرمه😐😐عشق قشنگم همونجوری که یه روزی با عشق و علاقه شدیم واس همدیگه همینجوری با عشق بمونیم برای همدیگه           
بله گلم. وااای انقد بدم میاد اینو میگن.همه ی مادرهای دور و ورمم میگن علاوه بر نی نی سایتی ها😖 قحطی ...

مرسی که گفتی لطف کردی راستش منم  فاطمه خالی بیشتر دوست دارم 

ظهور و سلامتی اقامون صلوات😍دعا کنین دختر دار هم بشم انشالله حاجت قلبیتون براورده بشه 😍😍😍😍😍😍
1432
1403
چ جالب جهاز نمیدین ؟فقط دختر عجب

اره دیگه اخه چه دلیلی داره جهاز بدیم گره تو ازدواجمون نیست نه پسر خونه میزاره نه دختر جهاز میده یا باخونواده شوهر زندگی میکنه یا خونه جدا میگیره اجبار نیست ولی خیلی واسه راحتیشون خونه میگیرن

1578