1600
1609
ماام رسم نداریم عزیزم ، انشالله بچه هامون سالم و صالح باشن خدا روزیشم میده ، منم دو سال منتظر بودم و ...

انشالله بسلامتی میاد دیگه میشن فندق های زندگیمون خدایا تورو ب امام حسین قسمت میدم  بچه سالم و صحیح بیاد دنیا 

فروش خطوط رند ٠٩١٢ صفر و كاركرده... ارسال به سراسر ايران 09121000507

کلیک کنید

تیکه انداختی به استارتر‌؟😶 من بجاش ناراحت شدم

وا، چرا، همه چیز رو به معنی میگیرید، من واقعا از فهمشون خوش اومد، حالا شما دوست داری جور دیگه ایی برداشت کنید مشکل من نیست، به عنوان یه دوست سعی کردم هرچه به نظرم رسید رو بیان کنم نه بی احترامی کردم و نه کلام زشتی رو به زبون آوردم 

فکر کنم شما عادت کردید به معنی کردن کلمات 

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘

مبارکت باشه عزیزم انشالله قدمش مبارک باشه،ولی ای کاظ اینقدر شلوغ نمیکردی دسته خانواده ات درد نکنه ولی خودت یکم خلوت میکردی و رنگ های سرد انتخاب میکردی شیکتر میشد.الان همه چیز ساده اش قشنگه،مثلا به جای این همه اسباب بازی و ریخت و پاش کالسکه برند میخریدی تاپ برقی میخریدی بهتر بود.البته نظر من ببخشیداا

1522
مبارکت باشه عزیزم انشالله قدمش مبارک باشه،ولی ای کاظ اینقدر شلوغ نمیکردی دسته خانواده ات درد نکنه ول ...

کالسکه ای که قراره تا نهایت ۳ سال استفاده کنم چرا باید هزینع زیاد میزاشت رو دستم؟ بهترین نوع از مارک موجود در بازارع بنیتای دلیجان 

چه خبره اینهمه وسایل برای بچه ای ک هنوز به دنیا نیومده.من اگه خودم بچتون بودم خوشم نمیومد قبل به دنیا اومدنم وسایلی که قراره 3_4سال بعد استفاده کنم خریده بشه.نهایت خرید سیسمونی باید واسه 6_7ماهگی بچه باشه.بعدش بچه که بیرون میبرید چیزای جدید میبینه خودش انتخاب میکنه چی دوس داره.یا طبق چهره و شکل بدنش رنگ پوستش لباس میخره.

1432
1403
عزیزم با توجه به سایز و شکل متغیر هست قیمتام از همه پایین تره از 15 تومن شروع میشه به بالا بوشهرم ا ...

آدرس کانالتو میدی؟

فقط 4 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دونه ی الماس من   خوش اومدی به قلب مامان...خدایاخودت حفظش کن

بسلامت استفاده کنه و استفاده کنید از سیسمونی عزیزم....یه جوری شدم تکلیف ماهایی که مادرپدرمونو از دست دادیم معلوم نیست

فقط 4 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دونه ی الماس من   خوش اومدی به قلب مامان...خدایاخودت حفظش کن

من باوجود توانایی مالی اصلا شلوغ کاری نکردم.فقط درحد نیازش برا همون ماه‌های اول خرید کردم. اسباب بازی هم فقط چند تیکه. تا وقتی بزرگتر بشه و با خودم بازار بره براش خرید کنم و ذوق مرگ شم و همینطور چیزی نخرم برا چند سال آینده ک بی مصرف بمونه یا دمده شه. فقط چند دست 1 و 2. 3 هم 2-3 تیکه

وا، چرا، همه چیز رو به معنی میگیرید، من واقعا از فهمشون خوش اومد، حالا شما دوست داری جور دیگه ایی بر ...

احه تو پیامای قبلیت ازش انتقاد کردی

چون شک داشتم ازت سوال کردم

اخه تو همین سایت دور از جون شما ازبس بعضیا بد حرف میزنن،یجورایی عادی شده تند حرف زدن

ناراحت نشو.

1611