1507
1521
یعنی قیمت ها ایقد داره میره بالا آخه من هنوز دوماهه جنسیت مشخص نیی بینم لباس دختر یا پسر بگیرم

منم از وقتی جنسیت مشخص نبود شروع کردم به خرید یه رنگ خنثی انتخاب کن ، تخت و کمدم که الان سفید واسه هر دوش میشه استفاده کرد

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا زایمان همه مامانا راحت باشه دخترمنم سلامت بهم برسون میشه برام دعا کنین🌸🌸🌸،خدایا هزاران مرتبه شکر بابت هدیه ای که بهم دادی خودت مراقبش باش،خدایا هیچ مادری رو چشم انتظار نذار ،توکلت علی الله (رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ)
چرا؟از قیمتا خبر دارین؟😂😂فک میکنید چقدر شده؟

منم فکرنکنم 10تومن باشه الان ان اتواسباب بازی ها100تومنن که بالاکمدن دیگه بقیه اسباب بازی هاراهم حساب کن

ان عروسکه که دختره اگه سخنگوباشه 150تا200تومن فکرکنم نزدیک 2تومنش فقط اسباب بازیه 

لباسم که دیگه تیکه خوب که تواجناس شماهست 25تومنه حساب کنی بیشترازایناس

فقط 12 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ما دخترا هرچی خونوادمون بگه 😐😐😐مثلا من نمیخاستم با خونواده شوهر یجا باشم لالمونی گرفتم😐😐الانم ب ...

منم با خانواده شوهرم زندگی میکنم همه چیز برام عذاب اوره

استرس و کار زیاد و سنگین هم مانع بارداریم شده😢😭

فقط 28 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بالاخره منم حس خوب مادر شدنو تجربه کردم انشاءالله روزی همه منتظرا👶😍😘😇

مامانا، من جدیدن این سایت رو دیدم و ازش اسباب‌بازی خریدم

واسم یه کد تخفیف 25٪ فرستاده تا آخر آذر، خیلی خوبه، شمام بخرین

این کد تخفیفشه: hooyo-ni25

1473
1485
منم از وقتی جنسیت مشخص نبود شروع کردم به خرید یه رنگ خنثی انتخاب کن ، تخت و کمدم که الان سفید واسه ه ...

والله چرا دروغ بگم  اصلا تو مخیله  من نمیگنجه تخت و کمد بخرم  گرونه پول ندارم مستاجر هستم 

خوش به حال دخترت چقدر وسیله ولباس داره، کاش منم به فرزندی قبول کنی

منم قبول کن.خرج زیادی هم ندارم.کارامم خودم میکنم.دسشویی هم میرم دیگه پول پوشک ندی.  

خدایا شکرت.بلاخره منم ننه شدم.

مبارک استاتر دست مادرتم واقعا درد نکنه قدرشو بدون.

فقط میتونم بپرسم کل سیسمونیت چند شد؟

یعنی وضعیت تو نی نی سایت جوری شده که برا اثبات حرفات باید بزاری + عکس 😜😅😅😅🤣🤣🤣😂😂😂😂
1476
والله چرا دروغ بگم  اصلا تو مخیله  من نمیگنجه تخت و کمد بخرم  گرونه پول ندارم مستاجر ...

اشکال نداره خواهر ماام خونمون کوچیکه ، شوهرمم هرماه حقوق میگیره چند تیکه کوچیک میگیرم بهمون فشار نیاد کمدم سفارش دادم 400شد عرض پنجاه سانت، دو کشو ، لباساشم از همون عبدل آباد خریدم رنگ سبز  قیمت هاش خیلی مناسب بود فعلا تو خونه ای ها رو خریدم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا زایمان همه مامانا راحت باشه دخترمنم سلامت بهم برسون میشه برام دعا کنین🌸🌸🌸،خدایا هزاران مرتبه شکر بابت هدیه ای که بهم دادی خودت مراقبش باش،خدایا هیچ مادری رو چشم انتظار نذار ،توکلت علی الله (رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ)
مبارکت باشه عزیزم  به سلامتی

فدات بشم خواهری واقعا واسه اونهایی که توان خرید ندارن سخته، پدرمم بنده خدا باز نشسته است  نمی خوام بهشون بگم چیزی بگیرن 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ما رسم نداریم خداروشکر . من فقط بچم سالم بدنیا بیاد لباسم فکری میکنم براش 

ماام رسم نداریم عزیزم ، انشالله بچه هامون سالم و صالح باشن خدا روزیشم میده ، منم دو سال منتظر بودم و یه سقط داشتم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1508