2726
عنوان

خونريزي بعد از كورتاژ

224 بازدید | 14 پست

سلام من ٤ روز پيش سقط بعد هم فوري كورتاژ شدم

خونريزيم در حد لكه بيني هست فقط طبيعيه يا نه؟دكتر قرصي چيزي بهم نداده

چند روز طول ميكشه لكه بيني؟

چند روز بعدش پري ميشيم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من یه بار کورتاژ شدم دو سال پیش بعد از چند روز لکه بینی خوب شدم

میشه دعا کنید دیگه امسال باردار بشم خیلی دلم بچه میخواد سقط مکررم شاید خدا صدای یکیتون و شنید🤲
2728
بعدش رفتين سونو كه مطمئن بشين بقايا مونده يا نه؟ بعدش كي باردار شدين؟

دیگه بعده کورتاژ که سونو میفرستم چون کامل تخلیه میکنن

میشه دعا کنید دیگه امسال باردار بشم خیلی دلم بچه میخواد سقط مکررم شاید خدا صدای یکیتون و شنید🤲

اولین بارداریم بود که این اتفاق افتاد چون میوم داشتم و نزاشته بود رشد کنه دوبار قرص داد هر دفعه رفتم سونو که کامل دفع نشد آخرش کورتاژ کرد

یه بارم ep شدم یه بارم که همین هفته ای که گذشت تو شیش هفته سقط شد خود به خود البته قبلش دو بار سونو شدم که گفتن قلب تشکیل نشده و رشد نکرده خودش سقط شد هنوز نرفتم سونو که ببینم کامل دفع شده یا نه

یه بارم ep شدم یه بارم که همین هفته ای که گذشت تو شیش هفته سقط شد خود به خود البته قبلش دو بار سونو ...

اي واي

انشاالله اين بار بارداري خوبي داشته باشين و ني ني سالم بياد بغلتون

دليلش رو پيدا نكردن؟

چرا اينقدر دير ؟خودتون جلوگيري كردين؟

اره جلوگیری کردم خب بخاطری ی خورده رو پا بشم ...خیلی سخت بود خیلی ولی بعد دگ بارداررشدم دگ شوهرم بعد یسال جلوگیری نکرد باردار شدم 

اي واي انشاالله اين بار بارداري خوبي داشته باشين و ني ني سالم بياد بغلتون دليلش رو پيدا نكردن؟

ممنون عزیزم خوب اولیش که به خاطر میوم بود دومیش خارج رحم بود اما خداروشکر اصلا پیش نرفت و همون اول کار بدنم جذبش کرد بدون گرفتن دارو سومی هم که گفتن قلب تشکیل نشده

2706