2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

خوشبحالتون كه انتخاب رشته خودتون ميكنيد!

من پرستاريم ميارم ولي بابام نميزاره

فقط پزشكي دندون دارو فيزيو تغذيه

امشب كلي گريه كردم بخاطر بابام بايد سال سوم بمونم پشت كنكور😭😭

اییی یعنی پرستاری آوردن ارزش گریه داره حالا اینگار پزشکی یا داروسازیه برو یه رشته خوب

بعد پزشکی تنها رشته ای هست که شغل و استخدامی داره بدون پارتی حقوقشم بین سه الی چهار تومنه عزیزم 😇 چندین ساله جزو رشته های خوبه 

طرف بافوق لیسانس برق دانشگاه دولتی بیکار مونده بود رفت پرستاری بخونه 

خوشبحالتون كه انتخاب رشته خودتون ميكنيد! من پرستاريم ميارم ولي بابام نميزاره فقط پزشكي دندون دارو ...

فیزیو و تغذیه بیکاری زیاد دارن ها ، دختر خاله منم باباش ده سال پیش نذاشت رفت بیوشیمی ، الان پشیمونه سی سالش شده بیکاره 😕 همون پدر هم سرکوفتش میزنه که بیکاری

بعد پزشکی تنها رشته ای هست که شغل و استخدامی داره بدون پارتی حقوقشم بین سه الی چهار تومنه عزیزم 😇 چ ...

اما مسئولیتش خیلی زیاد عزیزم شب بیداری ها شیفت ها ویه روحیه قوی میخواد چون شب وروزت با بیماری و حال بد مردم طی میشه

من خواهردوستم پرستار بنده خدا بچش رو شوهرش بزرگ کرد همش شیفت از طرفیم میگه بخشیه که محصوص بچه های بیماره میگه توروحیش اثرگذاشته همش موقع بارداریش استرس داشت بچش مثل اون بچه های مریض نشه

اگر براتون مقدوره واسه خوشبختی و عاقبت بخیری دنیا واخرت  همه مردم و جوونا از جمله خودم دعاکنین❤🧡
2714
فیزیو و تغذیه بیکاری زیاد دارن ها ، دختر خاله منم باباش ده سال پیش نذاشت رفت بیوشیمی ، الان پشیمونه ...

ادامشون بدي بازار كاراشون خوبه

تغذيه ميتوني مطب بزني 

جزو رشته هاي خوب محسوب ميشن!!

خوشبحالت😢 پزشکی پردیسو نمیاری؟؟ اصلا نمون برو مگه پدرت میخواد بره دانشگاه

نه

بيشتز پيراها رو ميارم اگه درست انتخاب رشته كنم

كه متاسفانه دارم به جمع ادامه پشت كنكوريا ميپيوندم

خوشبحالتون كه انتخاب رشته خودتون ميكنيد! من پرستاريم ميارم ولي بابام نميزاره فقط پزشكي دندون دارو ...

دقیقا مثل بابای من در ده سال قبل

من با حفظیات عااالی،  عاشق عربی و ادبیات و فلسفه و منظق و روانشناسی بودم.  ولی مجبورم کرد برم رشته ریاضی چون خودش با اینکه مدیر مدرسه بود ، به نظرش انسانی برای درس نخون هایی بود که سالی چند تا تجدید دارن.

چقدرررر گریه کردم، کتک خوردم، تحقیر شدم،  کادر  مدرسه، مشاورو مدیرمون باهاش حرف زدن ولی نذاشت که نذاشت.

خدایا ممنونم که هوامو داری       لطفا مواظب کوچولوهای ناز و شیطون و دوست داشتنی من باش      
2706