1373
1341

کنکور دادی؟ رتبت چنده؟

🎀من به 💖رنگ صورتی💖 اعتقاد دارم!...💞🧚🏻‍♀️ من معتقدم که خنده بهترین بهترین سوزاننده ی کالری است!☺ من به بوسیدن معتقدم💏 بوسیدنِ زیاد...💋 من معتقدم که وقتی همه چیز غلط از آب درآمد، قوی باشم...😌 من معتقدم که دختران شاد، زیباترین دخترها هستند!😍 من معتقدم که فردا روز دیگری ست و به معجزه معتقدم ...💋💃🏻💝👠💄💅🏻🍒❤🐣🍫🍨☔🌊🧸🍭🎈🎀

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

خوشبحالتون كه انتخاب رشته خودتون ميكنيد!

من پرستاريم ميارم ولي بابام نميزاره

فقط پزشكي دندون دارو فيزيو تغذيه

امشب كلي گريه كردم بخاطر بابام بايد سال سوم بمونم پشت كنكور😭😭

میشه براي خوب شدن رابطمون یه صلوات کوچولو بفرستي؟فرستادی لایك کن برات ایت الکرسي بخونم  
1350
اییی یعنی پرستاری آوردن ارزش گریه داره حالا اینگار پزشکی یا داروسازیه برو یه رشته خوب

بعد پزشکی تنها رشته ای هست که شغل و استخدامی داره بدون پارتی حقوقشم بین سه الی چهار تومنه عزیزم 😇 چندین ساله جزو رشته های خوبه 

طرف بافوق لیسانس برق دانشگاه دولتی بیکار مونده بود رفت پرستاری بخونه 

خوشبحالتون كه انتخاب رشته خودتون ميكنيد! من پرستاريم ميارم ولي بابام نميزاره فقط پزشكي دندون دارو ...

فیزیو و تغذیه بیکاری زیاد دارن ها ، دختر خاله منم باباش ده سال پیش نذاشت رفت بیوشیمی ، الان پشیمونه سی سالش شده بیکاره 😕 همون پدر هم سرکوفتش میزنه که بیکاری

بعد پزشکی تنها رشته ای هست که شغل و استخدامی داره بدون پارتی حقوقشم بین سه الی چهار تومنه عزیزم 😇 چ ...

اما مسئولیتش خیلی زیاد عزیزم شب بیداری ها شیفت ها ویه روحیه قوی میخواد چون شب وروزت با بیماری و حال بد مردم طی میشه

من خواهردوستم پرستار بنده خدا بچش رو شوهرش بزرگ کرد همش شیفت از طرفیم میگه بخشیه که محصوص بچه های بیماره میگه توروحیش اثرگذاشته همش موقع بارداریش استرس داشت بچش مثل اون بچه های مریض نشه

فیزیو و تغذیه بیکاری زیاد دارن ها ، دختر خاله منم باباش ده سال پیش نذاشت رفت بیوشیمی ، الان پشیمونه ...

ادامشون بدي بازار كاراشون خوبه

تغذيه ميتوني مطب بزني 

جزو رشته هاي خوب محسوب ميشن!!

میشه براي خوب شدن رابطمون یه صلوات کوچولو بفرستي؟فرستادی لایك کن برات ایت الکرسي بخونم  
1376
خوشبحالت😢 پزشکی پردیسو نمیاری؟؟ اصلا نمون برو مگه پدرت میخواد بره دانشگاه

نه

بيشتز پيراها رو ميارم اگه درست انتخاب رشته كنم

كه متاسفانه دارم به جمع ادامه پشت كنكوريا ميپيوندم

خوشبحالتون كه انتخاب رشته خودتون ميكنيد! من پرستاريم ميارم ولي بابام نميزاره فقط پزشكي دندون دارو ...

دقیقا مثل بابای من در ده سال قبل

من با حفظیات عااالی،  عاشق عربی و ادبیات و فلسفه و منظق و روانشناسی بودم.  ولی مجبورم کرد برم رشته ریاضی چون خودش با اینکه مدیر مدرسه بود ، به نظرش انسانی برای درس نخون هایی بود که سالی چند تا تجدید دارن.

چقدرررر گریه کردم، کتک خوردم، تحقیر شدم،  کادر  مدرسه، مشاورو مدیرمون باهاش حرف زدن ولی نذاشت که نذاشت.

فقط 4 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا جونم یه دختر ناز دارم .  فرشته دومم قبل از اینکه حس اش کنم، آسمونی شد😔. فرشته سومم الان تو دلمه. میشه مراقبش باشی؟؟ 🙏😇🤗🙏
1226
دقیقا مثل بابای من در ده سال قبل من با حفظیات عااالی،  عاشق عربی و ادبیات و فلسفه و منظق و روا ...

نظر باباي منم به انساني همين بود

بعدم رياضيو مناسب دختر نميدونست 

گفت فقط تجربي!

اما مسئولیتش خیلی زیاد عزیزم شب بیداری ها شیفت ها ویه روحیه قوی میخواد چون شب وروزت با بیماری و حال ...

بله ولی تو اوضاع بیکاری و بی پولی بهتر از بیکار موندن هست 

من خواهر خودم نرس هست با پزشک و همکار ازدواج کنن براشون قابل درک هست همسر خواهر من پزشکه ببشتر درکش میکنه و خب بعد ازدواج دیگه شیفت شب نمیره میتونی نری مخصوصا اگه استخدام دولتی باشی

ادامشون بدي بازار كاراشون خوبه تغذيه ميتوني مطب بزني  جزو رشته هاي خوب محسوب ميشن!!

چون دورو برم دیدم میگم بعلههه اگه دکترانو بگیری 😶😶😶 دکترا کار هرکسی نیست 

ما داریم در بحث و مقطع لیسانس میگیم 

اتفاقا دوستم ارشد تغذیه هست بیکار موند یه مدت کلینیک رفت درامدش خیلی کم بود ، الان ارایشگاه زده راضیه 😅